Meist


IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED on keskendunud isikliku koduhooldustooted ja meditsiinilise rehabilitatsiooni tooteid üle 10 aasta Hiinas. Alustasime väikese operatsioonina, kuid nüüd oleme saanud Hiinast meditsiinitarvete tööstuse üheks juhtivaks tarnijaks.


Täna IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED on olnud üks parimaid kvaliteedihooldustarvikute ja meditsiinilise taastusravi toodete tootjaid, näiteks: jalutuskäigud, kargud, jalutajad, ratastoolid, tõstuktoolid, kommodud, tõstetud tualettpink, duširuum, Vanni turvapadi, voodilugeja käepide, ortopeediline padi, Reacheri tööriist, aia tööriist jne.


IMG_2225.JPG


Professionaalseks koduhooldustoodetena on ülemaailmne tarnija Walking Canes, Kurajad, jalutuskärud, ratastoolid, Tõsteseade, kotid, tõstetud tualettruum, duširuum, vanni turvapadjad, voodilugeja käepide, ortopeediline padi, Reacheri tööriist, aia tööriist ja muud tooted. , IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED eesmärk on luua kõige mugavam rahulik elu kõigile klientidele kogu maailmas!


3113464728_1044786415.jpg


IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED Tooted sisaldavad järgmist:


1, jalutuskepp

2, Kargud

3, jalutajad

4, ratastoolid

5, tõstetoolid

6, Commodes

7, tõstetud tualettruum

8, duširuum

9, turvaribad

10, voodilugeja käepide

11, ortopeediline padi

12, Reaching Tool

13, Garden Tool

14, VabaajakaubadPakume rehabilitatsioonitooteid paljudele kogu maailma ettevõtetele, alates suurtest rahvusvahelisest organisatsioonist kuni väikestesse üksikettevõtetesse.


Oleme alati veendunud, et meie ettevõtte edu on otseselt seotud pakutavate toodete kvaliteediga. Seega vastavad meie tooted kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, mis on sätestatud standardites ISO9001, SGS, CE, FDA ja meie range kvaliteedikontrollisüsteem.


jalutaja

jalutaja


Meie müügiturg on:


Lõuna-Aasia 5%

Lõuna-Euroopa 10%

Põhja-Euroopa 10%

Kesk-Ameerika 7%

Lääne-Euroopa 10%

Ida-Aasias 5%

Mid East 8%

Okeaania 5%

Aafrika 5%

Kagu-Aasias 8%

Ida-Euroopa 10%

Lõuna-Ameerika 7%

Põhja-Ameerika 10%


duširuum

duširuum koos käepidemega

duširuum koos käepidemega


Lisaks meie olemasolevatele valatud toodetele pakume IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO. LIMITED ka meie klientide jooniste või proovide järgi tooteid. Me kontrollime tootekvaliteeti kriitiliselt iga etapi jooksul, mis toimub valmistamisel kohandatud osadest valmistoodangutesse. Pakume tehnilist tuge, mis ei ole teisel kohal.


Lõpuks tervitame siiralt kaupmehi kogu maailmas, et arutada koostööd!