UpEasy tõstepadi

UpEasy tõstepadi

UpEasy tõstepadi TOOTE OMADUSED · Hoidke oma iseseisvust - UpEasy tõstev padi hoiab teid iseseisvana kodus või ükskõik kus, kus külastate. Niipea kui asute kandideerima, tuleb Seat Assist automaatselt teile appi ja aitab teid üles. · Hankige valu liigeste korral - kui teil on ...

Toote üksikasjad


UpEasy tõstepadi


TOOTE OMADUSED


·Hoidke oma iseseisvust - UpEasy tõstepadi hoiab teid iseseisvana kodus või ükskõik kus, kus külastate. Niipea kui asute kandideerima, tuleb Seat Assist automaatselt teile appi ja aitab teid üles.

·Hoolitsege liigesepõletike eest - kui teil on palju liigesevalu, võib Seat Assist muuta teie elu nendel päevadel mugavamaks.

·Kasutage seda kõikjal, kuhu lähete - isegi kui teil on tõstetool, sobib UpEasy tõstepadi ideaalselt kasutamiseks teistes kodustes ruumides või kuhu iganes. Elektrit pole vaja, nii et saate seda kasutada ka õues pargipingil või terrassimööblil.

·Hoidke oma jõudu - Istmeabi võib tõsta kuni 80% teie kaalust, kuid tõstab seda ainult vastavalt vajadusele. See tähendab, et treenite oma lihaseid ja säilitate oma jõu, saades samal ajal just nii palju abi kui vaja.


TOOTE SPETSIFIKATSIOONID


Tüüp: Istmepadi

Täitmine: mäluvaht

Suurus: 48 cm * 43 cm, sügavus 19 in / 48 cm, laius 17 in / 43 cm

Mõõdud: { 48} (1) {1} {1}}
NW / GW: 13 / 14 kg

MOQ: 100 tk


UpEasy Lifting Cushion


UpEasy Lifting Cushion


UpEasy Lifting Cushion


UpEasy Lifting Cushion


Hot Tags: upeasy tõstepadi, Hiina, tootja, tarnija, tehas, hulgimüük, odav, osta, müügiks
Paari:Võimsuse tõstmise koht Järgmise:Ei

Küsitlus

You Might Also Like