Pika vanni matt

Pika vanni matt

Pika vanni matt TOOTE OMADUSED · MITTE-SLIP 200 SUCTION CUPS JA TEXTURED SURFACE !! Meie suurepärased vannikatted on varustatud 200 erineva suurte iminappidega. Erinevad iminapud adsorbeeruvad tugevamalt kui teine väike iminapp, mis aitab hoida siledatel, puhtatel pindadel. · Täielik suurus ja ...

Toote üksikasjad


Pika vanni matt


TOOTE OMADUSED


· 200-SIPPI-VÄLJAVAATED JA TEKSTILISED PINNAD !! Meie suurepärased vannikatted on varustatud 200 erineva suurte iminappidega. Erinevad iminapud adsorbeeruvad tugevamalt kui teine väike iminapp, mis aitab hoida siledatel, puhtatel pindadel.


· TÄIELIK SUURUS ja BAKTERISTIK: Meie eriti pikk vann 40-tolline x 16-tolline ja tagab maksimaalse katte. Paljud teised matid on väiksemad lahkumispiirkonnad oma vannis. Ja meie vanni massaaž Antibakteriaalne ja hallitusekindel, vaba BPA, lateksivaba, ftalaativaba.


· VERSATILINE: see vanni matt sisaldab rohkem värve - see on suurepärane valik kodu, hotelli, spaa, saunade, jõusaali dušši jaoks.


· MASINA PESU: Meie vastupidav vanni matt on masinaga pestav, et hõlbustada hooldust. Igal ajal puhastada lihtsalt matt masinale ja nautida värsket välimust.


· HOIATUS! : Vältige kukkumist: Kinnitage iminõud enne iga kord kasutamist. Matt kinnitub ainult puhtale, siledale pinnale. Mitte kasutada tekstureeritud, plaaditud või mitte-siledatel pindadel. Ärge kasutage vanniõlisid ja hüppa vanni matile - võib põhjustada libisemist.long bath mat


Long Bath Mat

Long Bath Mat

Long Bath Mat

Long Bath Mat


Long Bath Mat


Long Bath Mat


Long Bath Mat

Long Bath MatHot Tags: pikk vann, Hiina, tootja, tarnija, tehase, hulgimüük, odav, osta, müügiks
Paari:Ei Järgmise:Pebble Mitte libisev dušš vann vann matt

Küsitlus

You Might Also Like