4 tüüpi vanurid vajavad rooste kasutamist

- Nov 29, 2017-

Paljud vanemad inimesed arvavad, et nad peaksid vanaraua ajal kasutama võõrkehi, isegi kui nende keha on endiselt raske. Tegelikult on parem, et tervete eakate inimestele ei kasutata pilliroosi.


4 tüüpi vanurid vajavad rooste kasutamist


1, vanuritel oli insult


Mitme jalaga peenrauad aitavad toetada tasakaalusüsteemi funktsiooni, kaalutõusu funktsiooni ja insuldi stabiilsust. Nad sobivad insultidega patsientidel, kellel on teatud võime seista ja kõndida, kuid vajavad liikumisel tasakaalustamist. Turul on kolm jalgurat, neljajalalised suurrätikud, nendel pilliroogadel ja paremini stabiilne, lisaks insuldivatele patsientidele, aga ka kõigile, mis üks jalamarjäär ei ole vanuritele piisavalt turvaline.


2, vaene nägemine eakad


Mõned eakad inimesed võivad esineda nägemisteravuse, ähmase nägemise ja muude nähtuste suhtes. Kui nad väljuvad, saavad nad kasutada jalutuskeppi, et veest ja takistustest teele nende ees näha, mis aitab tagada väljasõitude ohutuse. Neil eakatel inimestel pole üldjuhul halb käepide, ülemise otsa tugi ei ole tugev, on soovitatav kasutada üht suu kärat, mis on küsimusmärk kuju nagu suhkruroog. Visuaalne nägemisteravus on eriti vaene, võite valida, et kepp võib helistada öösel, see võib põhjustada teiste inimeste tähelepanu.


3, halvad liigesed vanad inimesed


Raske osteoporoosi ja lülisamba kokkusurumisega luumurdude eakatel patsientidel on kargud aega- ja jõupingutusi lülisamba- ja liigesehaiguste vähendamiseks, luude ja liigeste kaitsmiseks vigastuste eest või liigeste kulumise vähendamiseks. Parim valik on kaenlaalude karkud võib vähendada 80% kehakaalu alumist massi. Siiski on paaritud paremaks aksillaarseks kasutuseks lihtne kasutada, kui on olemas lihaste tugevuse ebavõrdsuse probleemid. Kui kasutajale vajab ainult ühte tugiposti, võite asendada ühe küünte küünte või pilliroost.


4, eakad kehva tasakaalu


Eakamate motoorsete funktsioonide vähenemine on märkimisväärselt vähenenud, tasakaalustused on nõrgemad, isegi kui seade on endiselt hõlpsasti raputada ja langeda, võivad kargud paraneda väiksemal tugipinnal, võime hallata keha raskuskeskme, parandada eakate tasakaalu, samuti võib võrrelge rahvahulga tihedat kohta, et takistada inimesel kiirustades jalakäijate kokkupõrkeid. Sellised eakad inimesed valivad aksilla kärusid või 3 harilikku suhkrut, 4 harilikku suhkrut vastavalt oma olukorrale. Eakad võivad kerge väsimuse või kehva kõndimisvõimega igal ajal puhata istutekäru.


Paari:Kuidas valida eakate massaažitool? Järgmise:Millised eakad vajavad ratastooli?