Ameerika jalutuskepid

- Sep 05, 2018-

Põhja-Ameerikas on kõndimine roog, mis on kõverdatud ülemiselt sarnaselt lambakoeraga, kuid lühem. Seega, kuigi neid nimetatakse "võõrdeks", on need tavaliselt valmistatud materjalist, mis on raskemad kui suhkruroom, näiteks puit või metall.

Ameerika Ühendriikides on presidendid tihtipeale kannad ja saanud need kingituseks. Smithsonianil on Benjamin Franklinile George Washingtonile antud suhkrukõli. See sisaldab kuldkäepidet Phrygi korki kujul. Tänapäevastes jalutuskeppides on tavaliselt ainult ametlikku riietust. Kollektsionääride hulgas on populaarsed sisselülitatavad kepid, mis näitavad selliseid omadusi nagu varjatud ruumid, basseinipulgad või noad. Käepidemed on valmistatud paljudest looduslikest ja inimtegevusest tingitud ainetest. Nukutud ja kaunistatud roostikud on muutnud funktsionaalseks fantastiliseks.

Freddie Astaire'i paljudes oma filmistes ja lauludes, nagu Top Hat, White Tie ja Tails, ja paljudel laulu- ja tantsuoperatsioonidel on populaarseks saanud mütsi ja sabadega kaasas oleva moekaubanduse idee. Puttin 'Ritzil, kus ta helistab: "Tule, segage Rockefellerid oma sõrmedeta jalutuskäiguga pulgadesse või vihmavarjudesse." Ta tantsis tihti suhkrurooga.

Mõnedes suhkruroogides, mis on tuntud kui "Tipping Canes" või "Tipplers", on taldriku läheduses olevad õõnsad väljaulatuvad osad, kus alkoholipudelid või -viaalid on varjatud ja nõudmisel tekkinud.

Kui kasutatakse liikuvuse või stabiilsuse abivahendina, kasutatakse tavaliselt kahjusid või nõrkust vastassuunas kahvleid. See võib tunduda intituivne, kuid see võimaldab suhkruroo stabiilsust kasutada selliselt, et kasutaja liiguks suurema osa oma kaalust kanüülist ja eemale oma nõrgast küljest kõnniteel. Isiklik eelistus või vajadus hoida suhkruroom domineerivas käes, tähendab see, et mõned roosujad kasutavad oma kahjustatud küljes suhkrut hoidma.

Ameerika Ühendriikide kongressil 1856. aastal kritiseeris Massachusettsi Charles Sumner Illinoisi Stephen A. Douglasit ja Lõuna-Carolina Andrew Butlerit Kansas-Nebraska seaduse jaoks. Kui Andrew Butlerile, Preston Brooksile kuulus, kuulis ta seda, tundis ta, et Sumneri käitumine nõudis kättemaksu ja löödi Senati põrandale mõttetuks gutta percha kõnnakuga. Kuigi seda sündmust tuntakse sageli kui "senaatori Charles Sumneri võistlust", ei olnud see normaalses (eriti Briti keeles) kehalise kehalise karistuse tähenduses palju paindlikum ja tavaliselt õhem rattan.


Paari:Valija allapanu kasutamine Järgmise:Prügi valija vahend materjali