Chair lift meetmed

- Dec 14, 2016-

Esiteks pidevalt parandada standardeid. Chair lift ohutuse, olemasolevate standardite kui ka parandamist vajavad valdkonnad, täitmist ja kontrolli ja meetodid veelgi tugevdada. Turvalisuse tõttu võib vajaduse korral asjakohaste standardite (või selle osa) ümberpööramist: vabatahtlik kohustuslik, et edendamine ja standardite, tagada ohutus tarbijatele. Vahepeal koostise ja standardite ülevaatamine tuleks kiirendada, mis võimaldab paremini kombineerida tava standarditele.

Teiseks, veelgi teha sertifitseerimissüsteemi. Alates 1 mai 2002 mööblitööstuses on alanud sertifitseerimise süsteemi, näiteks: Beijing zhongqing Ameerika sertifitseerimine Center toote sertifitseerimise rakenduseeskirjadega, mööbel, mööbli andquot; keskkonnakaitse toote certificationandquot; andquot, keskkonna, ohutuse ja toote certificationandquot; ja andquot; mööbli toote kvaliteedi certificationandquot; kolme tüüpi sertifitseerimise, sertifitseerimise nõuetele ja olema lubatud kasutada märgistus. Märkab sertifitseerimise või vt toote pakendi märgistus toote kvaliteedi arusaamine saab täita kapten keerulise standarditele ja tehnilistele nõuetele. On kahetsusväärne, et väljastamise lift toolid ja muu kontorimööbel, ei saa tagada nende ohutustaset. Veelgi sertifitseerimissüsteemi, suurendada toote kvaliteedi süsteemi kvaliteedi tagamise suutlikkust, on hea tarbijate ja tootjate jaoks.

Kolmandaks, range toote järelevalve ja kontrolli süsteem. Toote kvaliteedi järelevalve ja kontroll, aitab täitmist mõista toote kvaliteeti ja ebarahuldava kvaliteediga tooted avaldavad katse tulemused ka sobib tarbija mõistmine ja viite valige tooted. Chair lift ajal õnnetus, riik saab teeksid erikontrolli selliseid tooteid kaitsta tarbijaid ja #39; isiklikud ja varalised ohutuse ja turu stabiilsuse säilitamine.

Lõpuks, suurendada selle andquot; kolm noesandquot; jõupingutusi, et uurida ja karistada. Statistika näitab, et Tool lifti õnnetused on tavaliselt ka andquot; kolm noesandquot; nimelt andquot; pole tootmise kuupäev, kvaliteedi sertifitseerimine (või litsentsi), mitte-factoryandquot;. Sellised tooted on tavaliselt halva kvaliteediga, õnnetusjuhtumite, sageli ei leia tollimaksu kandja, nii, et tarbija õigused on ohus. Kvaliteedi järelevalve talituste ja tööstus- ja haldusasutuste peaks suurendama oma jõupingutusi, uurimise ja ravi andquot; kolm noesandquot; Tool lifti selge neid andquot; must sheepandquot;.


Paari:Isteliftid omadused Järgmise:Isteliftid eelised