Koolitusabi kliiniline rakendamine

- Feb 07, 2018-

Üldiselt on hemipleegiaga või ühepoolse alajäseme halvatus, käsivarsmete kõhre ja paraplegikaga patsientide nõgus kaetud pilliroolid. Walkeri tugipiirkond, stabiilne kui ka nõel, ja rohkem siseruumides.

(1) roosuhkur

Normaalsed ülemisi jäseme- ja õlalihasid kasutada pilliroogasid, näiteks kontrarateraalsed, hemiplegeetilised, alajäseme lihaste tugevused, vähem täielikud mittetäielikud parapleegiad. Hea käepide, ülemise otsa toetavad patsiendid saavad valida ühe jalamarja, näiteks tasakaal ja koordineerimine on vaesed, peaks kasutama kolme või neljajalalist suhkrut.

(2) Käsimiskarvad ja aksilla karkjad

① mõlema alajäseme täielik halvatus (parapleegium T10 all, peate kasutama reie ortoosi või täielikku paraplegeoloogiat allpool T4, parapleigiaortoos ülemise jäseme lihaste tugevusega kuni viis patsienti), võib kasutada kahekordset käsivarsi või kaenlaalust; ühepoolsed alajäsemed Täiesti halvatud, jalgsi kargud ühel küljel. ② mõlema alajäseme mittetäielik halvatus, vastavalt alajäseme lihasjõu jääkidele, kasutada aksilõõmu või käsivarsi. ③ valige üldiselt standardne küünarvarre koolituseks, näiteks patsiendid tõusevad aksillaarvarda, käepidemed saavad kõndida, saate küünarvarre kasutada. ④ käe lihasnõrkus: tritsipea nõrgenemine, alumine küünarliigese kandevõime, õrnatoe lehtede tüüpi aksillaarne valik; küünarliigese stabiilsus on halb, randmeosa või käsivarre valimine. ⑤ küünarliigese flexioonikonstruktsioon, ei saa olla sirge, võite kasutada platvormi töötajat.

(3) Walker

Kaks ülemise jäseme lihaste tugevust on vaesed, ei saa täielikult massi toetada, peaksid kasutama kaenlaaluse jalutajat. Parapleagia patsientide kehv tasakaal on normaalne ülemiste jäseme lihasjõud, võib kasutada interaktiivset jalutajat.


Paari:Fiber materjali mõju elu Järgmise:Mis on laenutame käimiskeppe?