Trekkingi üldised häired

- Mar 27, 2018-

1, Rust

Kolimisteenuse hoidmisel võib pinna rooste töötlemiseks kasutada väga väikest rooste eemaldajat. Enne kasutamist tuleb siiski eemaldada kogu määrdepind, see ei mõjuta trekking pole reguleerimisluku funktsiooni. Peale selle võib peene lihvpaberi kasutada ka pinnaärrituse eemaldamiseks ja hoida trekkingi poldi lukustamisfunktsiooni (kuigi see võib tühjendada indikaatorkaalu üle trekimispoldi), võib pöördlukkudega trepiastme kasutamine põhjustada rooste - langeva varda pulber langeb, blokeerib lukustussõrmust ja mõjutab lukustumist. Seepärast tuleb hoolduse ajal eemaldada rämpspost. Enne nende kasutamist kombineerituna veenduge, et seade on väga puhas, ei sisalda rooste ja rasva.


2, lukk

Alumiiniumist treppimispostide lukustussüsteemi ei saa välja tõmmata. Mõne hõõrde vähendamiseks võite õrnalt lukustatud alalt kopeerida või märgada trekkingi postid, seejärel võite trekkingi poldid lahti keerata. Pärast kruvide eemaldamist asetage kindlasti püsti ja laske vett aeglaselt välja tõmmata ja kuivatage trekkingad ladustamiseks.


3, ei saa lukustada

Kui trekkingad pole pööratud ja klotsid on pööratavad tugipostidega ja neid ei saa lukustada, saab tugipostid lahti monteerida ja seejärel saab kummikomplektide põhjalikku puhastamist ja asendamist. Kui te ei saa ikkagi lukustuda, pärast tugiharja lahtivõtmist pöörake lahti tugimikihti aukude külge, et need avaneksid, ning seejärel asetage see paksemale tugivardale soovitud pikkuse reguleerimiseks. Lukusta see hiljem.


Paari:Mis on laenutame käimiskeppe? Järgmise:Mälu foam gel padi eelised