Jalutuskärude ehitus

- Feb 09, 2018-

1, käepide

Käepide on tavaliselt valmistatud EVA-st, kummist, korkist, plastist ja muudest materjalidest, millel on järgmised omadused: EVA: mugav käepide, täielik paindlikkus, hooaeg ei mõjuta, materjalil on higi absorbeeriv funktsioon;

Kumm: täispikkus, talv kõvasti ja kergesti purunematu, ei ole higi absorbeerivat funktsiooni, suvel kerge libiseda;

Kork: hooaja täielik hõõrdepisus, materjal ei ole higi absorbeeriv, kerge kulumise ja rebenemisega;

Plastik: halb käepide, talvel kergesti murda, hõlbus uisutamine suvel, kuid hind on madal, odav ja mugav.

2, randmepael

See on kõige olulisem osa, mida tuleb kaaluda trekkingi ostmise korral. Kuna pealekäppade ja kasutaja keha jõu muutmine toimub peamiselt käsitsi, tuleb hea randmerihma valimisel arvestada järgmiste omadustega: hoova vältimiseks mõlemal küljel kitsendada; käe takistamiseks käepidemega ühendatud randmepaela reguleerimisnukk, mis ei puutu käega kokku; rihma turvavöö sees varruka hõõrdematerjaliga, et kaitsta kontakti sõrmkangaga. Nahk.

3, võll

Võlli materjaliks on tavaliselt alumiiniumisulam, süsinikkiud, titaanist sulam, puit, teras jms, millest enim levinud on alumiiniumsulam ja süsinikkiud, ning järgnevatel materjalidel on järgmised omadused:

Alumiiniumsulam: kestvus, madal hind, süsinikkiust ja titaanist sulam, mis on kergesti korrosioonikindlad;

Süsinikkiud: materjalide kerge, elastne ja tugevus, tugev tugevus, korrosioonikindlus, kõrgemad hinnad;

Titaan: kerge, elastne ja tugev materjal, korrosioonikindlad, kõrged hinnad.

4, lukustussüsteem

Lukustussüsteem on jalakäijate ohutusseadiste südamik, kusjuures 90% jalgpalliprobleemidest tingitud lukustussüsteemi rikke põhjuseks on. Odavate jalutuskärnide jaoks on üldiselt lihtne üldisi plastikust osi vahetada, samal ajal kui kõrgetasemelised trekkingukad on valmistatud ülilõikest plastist (kristall) ja pärast täppist lõikamist. Nagu tööstusharu poolt tunnustatud täiustatud lukustussüsteem, Black Diamondi enda arendatud Flicklocki ühenduste lukustussüsteem, Robinson patenteeritud SLS teise põlvkonna lukustussüsteem, Wildview 3LS turvalisuse lukustussüsteem.

Samal ajal on alumiiniumist jalutuskärud varustatud lukustussüsteemiga, millel on vedrustussüsteem. Löökventiid absorbeeriv süsteem toimib vedrustuse komponendina, mis mõjutab löökide efektiivset pehmendamist ja vähendab survet põlve allamägele, kuid kevadise tõusva vedrujõu tõttu on pika aja jooksul kõndimisel vaja teha täiendavaid jõupingutusi. Lisaks sellele on kevadiste osade halb kvaliteet, mis on pinnale rooste, rebenemise, libisemise ja muu sarnase olukorra tõttu, põhjustades lukustussüsteemi pandla või tõrke. Süsinikkiud ja titaanist sulamiga jalutuskärud, kuna materjalil on iseenesest hea painduvus ja tugevus, ilma et oleks vaja määrata amortisaatorite süsteemi, võib saavutada tasakaalustatud amortisatsiooni.

5, Mud torni

Nud-torn võib takistada jalgpallide langemist muda juurde, kuid ronijatel on tihtipeast ja põõsaid, mis võivad takistada nende mobiilsust. Seepärast pöörake tähelepanu sellele, et murutorni tuleks kiiresti lahti võtta, et need ei tekita probleeme.

6, Stick tip

Stick tip materjali tavaliselt kummist pead, raud, süsinik volfram terasest jne. Kõige kallim süsinikterasest, kõige kallim hind, odavam kummist pea, kuid ka ei suuda toime tulla karm välimööda maastik, kulumiskindlus ei ole nii hea kui süsinikterasest pea. Cuspidate mustrid on ühine võrgumustrükk, teemantmustrid, võrgumustrid jne, millest on parim libisem kui teemantmustrid ja läbimõõt.


Paari:Vannitoa peamised funktsioonid Järgmise:Mis on tualeti tool?