Erinevad padi puhastusmeetodid

- Dec 07, 2017-

Padi on meie hea partner magada, tead, kuidas padi puhastada?


1. Keemiliste kiudude padjad on valmistatud ühisest keemilistest kiududest. Keemiliste kiudmaterjalide tõttu pole eriti hingav, pikka aega kergesti deformeerunud keetmise kasutamine, paindlikkuse puudumine, padi näitas karmi seisundit.


Puhastusmeetodid: käsipesu, masinpesu saab, kuid valida kerge puhastusvahend. Masinapesu on kõige parem lisada rätikut, et pesta, et tasakaalustada vett. Pärast pesemist aitab see parandada padi elastsust ja pehme ja kohevana.


2. Lateksi padi paindlikkus, mitte lihtne deformatsioon, tugev tugi. Aruannete kohaselt võib luudega laste arendamiseks kasutada lateksi, saate muuta pea kuju ja ei põhjusta hingamisteede allergiat nagu tolmu, kiudainete ja muude allergeenide olemasolu. Mõned lateksist padjad omavad ka massaaži mõju ja soodustavad vereringet.


Puhastusmeetod: loputage külma veega pesuvahendiga, kergelt vajutage padi käega, kuni see on pestud puhtaks, tuleb üleliigne pesuvedelik pressida. Pärast puhast vett pestakse korduvalt kuni loputamiseni.


3. Suurepärase kohev padi võib pakkuda paremat peatoed, seda ei pikendata pikema aja jooksul. Ja alla kerge, hingav, mitte-kuum eelised.


Puhastusmeetod: madala vett on väga lihtne püüda, nii et seda padja ei saa puhastada. Pange patarei käsitsi korrapäraseks, et hoida kohevana ja saada juuste ventilatsioon, eemaldage higi ja veeaurud. Võib saata ka keemiliste puhastusvahendite puhastamiseks.


4. Muud tüüpi padjad peamiselt tee padja, aktiivsöe padi, bambus süsi padja, kivi padja ja nii edasi.


Puhastusmeetod: Tervishoiualast padi ei saa pesta, veekadu muudab selle efektiivsuse. Õige viis on patju maha pühkida, taastada selle esialgne kuju ja ventileerida, et vältida kokkupuudet.


Paari:Kuidas kujundada vanemaid voodilaiendeid? Järgmise:Olukord massaažitool