Kuidas valmistatakse puidust purki?

- Apr 10, 2017-

Puitkanade tootmine hõlmab üldiselt järgmisi protsesse:


1. Otsige toorainet: toorainete vorm rahuldava suhkruroo saamiseks on väga oluline.

2. Kärpimine: sobival toormaterjalil leidub sobival toorainel sobiva viimistlusmaterjali, jättes sobiva koha ja selle pikkuse, seejärel koju järeltöötluseks. Materjali all, ärge liiga käsi pahatahtlik, sobib rohkem jätta mõne pikkusega, juhul kui kärbitud tooraine raisku.
3. Tehke otse: looduslikud toorained on üldiselt painduvad, neid ei saa otsekohe kasutada, et kasutada tuleküpsetust, kuumtöötlemist pärast parandustegevust, et see oleks otsekohe.
Peel: kasutage toorainest korpuse eemaldamiseks noad, pettumust ja teisi tööriistu.
4. Plastik: Vastavalt tooraine kujule lõikamiseks, lõikamiseks, lõikamiseks, puurimiseks tehke suhkruroo prototüüp.
5. Lihvimine: marli kasutamine koore pinnale koor, sibul ja moodustades nuga lõigatud vead lihvimine, et moodustada sile ja sümmeetriline pind. Selleks sammuks võib kasutada armastatud karklit.

6. Tungiõli või -laki kasutamine, et lisada karkudele kaitsev kiht, mitte ainult ei saa suurendada esteetikumit, vaid võib samuti mängida karmu veekindlatele, niiskuskindlatele, määrdumisvastasele, happe-, leelikaitsele. Pintsli viimistlus ja nii edasi, pärast põhjalikult kuivatamist, et kasutada peene lihvpaberi poleerimist, jälle pintslit järgmisel korral, General brush 3--5 hea.


Puukoorid

Paari:Kes kasutab koodi? Järgmise:Taastusraviteraapia Supplies Folding Walking Stick Cane