Kui vanurid valivad õiget roosu?

- Nov 29, 2017-

Vigastuste või liikumisprobleemide tõttu küsib arst, et teie tasakaalu säilitamiseks kasutate karmide kasutamist ja teid kindlasti hämmastaks nii palju valikuid, sealhulgas erinevaid värve ja stiile. Ainult õige suhkruroo kasutamine võib muuta eakate mugavamaks. Vale suhkur muudab teid ebamugavaks ja suurendab kukkumise võimalust. Kuidas valida õiged vanurid?


1. Kontrollige pilliroo põhja


Tugeva ja karmi kummist põhjaga põrandad aitavad hoida põrandat kõndides, suurendades hõõrdumist enamikul erinevatest pindadest. Veenduge, et kumm on tugev ja hambad jäävad teravateks. Kui hammaste muster näib olevat kulunud, on selle asendamiseks vaja uus ots või vähemalt iga viie aasta tagant.


2. Valige käepide


Valige käepide, mis muudab teid mugavaks. Võite valida mõne käsnkäepideme või käsitsi käepideme, mis võib põhineda isiklikel eelistustel. Isegi kui teie käsi või sõrm on vigastatud, võivad nii arst kui ka terapeudid anda teile teatavaid konkreetseid vajadusi rahuldavaid käepidemeid. Kui kasutate käte või sõrmedega valu, siis kasutage käepidet, ei sobi teie kätele, enne kui ostad rohkem, proovige erinevaid valikuid proovida.


3. Kontrollige regulaatorit


Paljud kepid on reguleeritavad, kuid mõned ei tee seda. Veenduge, et pilliroolid reguleeriksid täpselt oma kõrgusele:


(1) randme võib olla pilliroo ülaosa lähedal.


(2) kohandada küünarnuki tunda mugav nurga all.


(3) kõverate küünarliigese fiksaatornurk umbes 30 kraadi.


(4) hoidke kätt vertikaalselt, küünarnukk paindub 30 kraadi võrra, randmevastuvõtja võib puuviljade ülemise servaga ühendust võtta.


(5) Kui suhkruroog on liiga pikk, võib see teil kergesti haarata ja liikuda, liiga lühike aitab teil tasakaalu kaotada.


4. Muud tüüpi jalutuskepid


Erinevat tüüpi jalutuskepid on sellised, mida saab istme abil kokku voldida. Valige oma vajadustele kõige paremini kõndimine. Enne ostmist proovige erinevaid käpad.


Paari:Millist ratastooli kasutab eakad inimesed? Järgmise:Kuidas toimida ratastooli?