Kui vanurid valida oma padja?

- Nov 29, 2017-

1, vaata padi


Tatar nahast padi sobib paremini eakatele. Lisaks sellele kuulub sellisele plastist, hingavale padile siidiusside liiva, tee ja riis. Emakakaela spondüloosiga patsientidel, kui saate kasutada neid padjadest valmistatud materjale, on soodsam kohtlemine.


2, vaata suurust


Tavalistes tingimustes on padja pikkus parem kui õlad laiemad. Ärge unustage liiga väikest padi, sest kui te pöördute, ei saa padi kaela toetada, teine ​​liiga väike padi mõjutab ka une ohutust. Mõned inimesed soovivad selliseid ebakorrapäraseid padju kasutada, kuigi väga isiklikud, kuid kaaluma, kas une kvaliteeti halvendada.


3, vaata kõrgust


Kvaliteetne uni on füüsilise ja vaimse tervise jaoks väga oluline, seetõttu on vaja valida hea padi. Eakatele liiga pehmed padjad takistavad pea pöörlemist, ei soodusta verevarustust, eksperdid viitavad sellele, et eakatele sobib 9 cm pikkune padi kõrgus. Ära küsi liiga kõrge või liiga lühike. Liiga kõrge, kergesti põhjustada unetust, une pole praktiline. Liiga lühike, see muudab kõhu selgroo ei saa hea lõõgastuda ja puhata, depressioon, verevarustus ei ole sujuv.


4, vaadake struktuuri


Soovitav soone disain, mis on madalam kui ümbritsev keskmine, lisaks mõõduka pea toetusele, aga ka võib kaela korralikult toetada. Pikem vasakule ja paremale saab automaatselt kohaneda keha unisega, kui pööratakse küljele kuni une kõrguseni. Ideaalne padi, mis on kõige sobivam padi valmistamiseks, sobib hästi kõhuosa lülisamba füsioloogilise kumerusega, nii et inimesed, kes töötavad ja õpivad elus ühel päeval, tõmbavad emakakaela lihaseid, sidemete väsimust une ajal. Pea kuju emakakaela füsioloogilise kõveriku madala ja kõrge esikülje keskel. Selle padja abil saab kõhupiirkonna füsioloogilise kumeruse säilitamiseks kasutada sääre esikülge. Traditsiooniline padjakese lülisamba, kergesti deformeeritav.


5, vaadake kõvadust


Liiga pehme padi peanaha rõhumise alal ei soodusta verevarustust, inimese pea ja emakakaelavalu ei ole väga head toetav jõud. Eakatele liiga pehmed padjad takistavad pea pöörlemist, muutes nende jaoks hõlpsaks kogemata maha asetatud padja all maha keeramise protsessi, mõjutades sellega hingamist või isegi põhjustades lämbumist. Lisaks võivad liiga pehmed padjad ka põhjustada "jäik kaela." Eakate lülisamba degeneratiivsed muutused peaksid pöörama rohkem tähelepanu spondüloosi esinemise vältimisele. Peale selle võib peapinna kujundamisel mängida ka sobiv padi. Seetõttu on padja valikul kõige parem valida padi kõvadus, nii et pea pea igal ajal voolu kujundamisel mängiksid ühtlase rolli nii sileda hingamise tagamiseks kui ka peal ja kael. Lihased lõdvestuvad.


Paari:Kuidas valida õige ratastool? Järgmise:Ratastooli tüüp