Kui kõrge on kõndimine kepid?

- Apr 01, 2017-

On väga oluline haarata kinni, säilitada õige seistes ja kõndides poos, toetus suhkruroo mõistlik kasutamine on väga oluline õigel kõrgusel kasutaja. Kui kaua kinni pole piisavalt näidatakse vormi a Jumalaema ja kellel liiga kõrge paneb sind samme või trepid kui on raske. Kargud on sobivad kasutamiseks, mugav kasutada, ja vastupidi, rohkem vaeva, ja isegi põhjustada kahju, ja seega valida õige Kark on väga oluline. Sobiva pikkusega suhkruroo on kanda kingi, teha positiivne asendi määramiseks mõõtevahendi randme vahemaa jahvatatud või ulnar varred maapinna vahemaa.

 

Roo on tavaliselt ühe veojõu vahel jalad ebamugavusi ja rätikud holding aksillaarne kepikõnd, pöörama tähelepanu pärast sammu edasi siis, kui esimene samm jäsemed, pärast jäsemete võetakse toetus Standard toel esimene Kark , keha järk-järgult liikuda edasi samm ei tohi ületada tema normaalne liikumine vältimiseks ebastabiilsus sügisel edasi liikuda edasi paralleelselt, mitte mõlemal pool slaidi. Kargud peaks kindlalt maandatud, et vältida libisemist. Bed ülejäänud aeg on pikem, hakkas seista, walking, sageli tekib Tüür lihtne kukkuda, järk-järgult kohandada. Saab harjutada, istub voodi, pärast hooldus personal, tuba lühikeseks ajaks seisma kohaneda tava pärast jalutamine ja jalutamine. Teaduse ja tehnika pideva arengu, kogenud rohkem kargud disain ja tootmine. Nagu venitus suhkruroo nii kaenlaalustes, aga ka käsi toestatakse kunikõndimine nuppu kargud. Kohandage suures kasutaminetagaistme väljaheites kepid(istme roostvõisuhkruroo istekohaga), tavaliselt kasutatakse vajaduse korral, suhkruroo saab avada ka kui ohutuse käepide istuda toolile. Naguneli jalga kargud(Quad roost), varem stabiilsem kui "ühe jala kargud".

 

Lõikekõrguse suhkruroo kahel viisil

 

1. meetod: Keha püsti küünarnukini flexion 30 °, randme dorsiflexion umbes 30 ° riigi osalus suhkruroo, mälu padi padi ees varba ja külg külje kõrvale 15 cm kaugusel.


2. meetod: Keha sirge, kõrgus kinni ja suur rootor (ühine väljaulatuv) kõrgus asemele.

 

cane-sizing-information.jpg


Paari:Kuidas määrata jalutusketi käepideme kõrguse reguleerimist? Järgmise:Mis on vannitoa kasutamise funktsioon?