Kuidas valida massaažitool?

- Dec 08, 2017-

Esiteks valige massaažitool, mis sobib teie keha kuju. Kui see on liiga suur või liiga väike, ei saa massaažitooli vastavasse kehaosasse massaažida. Kuna massaažitooli kasutatakse peamiselt lõõgastumiseks ja tervishoiuks, tuleb valikul kaaluda, kas selle funktsioon on terviklik.


Põhikoostisosad


Valige massaažitool peab arvestama mitmesuguste teguritega, massaažitooli peamised koostisosad on peamine liikumine, rööpad, mootorid, materjalid jne. Massaažitooli kvaliteet sõltub peamiselt nende põhikomponentide kvaliteedist:


Emaplaat


Emaplaadil võib öelda, et massaažitooli aju, mida kasutatakse massaažitoolide programmi juhtimiseks, toiteallikat, kanduri pneumaatilise ventiili mootorite tööd läbi massaažitooli käepideme ülekande käskluse, mis on emaplaadi poolt aktsepteeritud ja antakse juhatusele massaažimehhanismiks, et teostada Massaaž on üks olulisi komponente.


Massaažitool on hea või halb, mitte ainult sõltub selle välisest funktsioonist, materjal on hea, vaid sõltub ka tema massaaži programm on inimlik, programmi kogemus on kõrge.


Liikumine


Massaažitooli liikumine on varustatud manipulaatori ja seadmega manipulaatori mootori juhtimiseks. Massaažitool võib vabalt liikuda juhikabiinis ja masseerida inimese keha selja ja tuharad vastavalt juhtrööpa pikkusele.


Raudtee


Massaažitooli põhistruktuur koos manipulaatori liikumise ja enamiku sisemise põhikomponendiga on massaažitooli üldine raamistik. Alates 2014. aastast.


Robot


Massaažitooliprogrammi abil saab programmi disaini abil saavutada mitmesuguseid kunstlikke massaaže. Massaažipõhimõtte abil saate massiivsefekti saavutamiseks mängida meridiaanide, qi ja vereringe puhastamiseks, säilitades keha jahi ja jaani tasakaal, on mehaaniline massaaž kõige olulisem massaaži massaažitool.


Mootor


Tavaliselt tuntud kui mootor, selle peamine ülesanne on genereerida ajami pöördemoment, elektrilise või mehaanilise energiaallikana. Ringkirja generaator G-tähega ütles, et tema peamine roll on mehaanilise energia kasutamine elektrienergia jaoks, mis toetab roboti massaaži funktsiooni toimimist, on oluline liikumapanev jõud.


Üldine massaažitool järgmiste mootorite juuresolekul:


① sõtkumistööde mootor: käivitada robot sõtkumistaktikat;


② peksid mootorit: sõidu manipulaator peksid taktikat;


③ vibratsioonimootor: massaažimehhanism vibratsiooniefektide tekitamiseks;


④ jalgsi mootor: rööbastee kõndimine;


⑤ jalgratta mootor: jalgrattaga sõitmine;


⑥ sõtkumisplaadi mootor: sõtkumisplaadi käitamine.


Cortex


Cortex massaažitool on väga oluline, suurepärane kortste massaaž on võti mugavuse valikule. Kõrgekvaliteetsed massaažitoolid kasutavad üldiselt spetsiaalset PU-nahka, kasutades mittekootud põhimaterjali võrgustiku ruumilist struktuuri. Nahk peab olema väga kulumiskindel, pehme ja delikaatne, professionaalne veekindel, hingavam tugevam.


Paari:Massaažitoolide funktsioon Järgmise:Kuidas valida eakate massaažitool?