Kuidas valida eakate massaažitool?

- Dec 08, 2017-

1. Funktsioon peaks olema lihtne ja praktiline


Eakate massaažitoolide ostmiseks ei pea funktsioon olema liiga palju, praktiline. Nagu TV, MP3, Jade massaaž ja muud funktsioonid vastavalt oma vajadustele valida. Eakate jaoks ei pruugi mõned funktsioonid olla vajalikud või isegi tülikad.


2. Massaaž ei ole liiga raske


Mõned eakad inimesed võivad olla üsna sallivad, nagu masseerida suurt massaažitooli, kuid see massaaž on liiga suur massaažitool tegelikult ei sobi vanuritele. Eakate madalam luutihedus, luud ja pehmete kudede painduvus, kuid ka suhteliselt kehv, kui soovite kasutada liiga palju massaažitooli, on lihtne eakatele ebamugavust tekitada või isegi kahjustada.


3. Valige massaažitool keha tuvastamise funktsiooniga


Low-end massaažitoolil ei ole keha tuvastamise funktsiooni, ainult vastavalt vaikeprogrammile, mis töötab täielikult, olenemata kasutaja kõrgusest ja paksusest. Selle tulemusena leiavad kasutajad sageli, et see on masendav, et seda vajutada ja et kvaliteetse massaažitooli mugavus puudub. Sageli vajuta saidil ei vajuta, vastavalt saidile ei tohiks vajutada valu. Selliste madala kvaliteediga massaažitoolide isegi pikaajaline kasutamine võib põhjustada füüsilisi kahjustusi. Eelkõige ei vali eakad seda madala klassi massaažitooli, proovige valida massaažitooli koos keha tuvastamise funktsiooniga.


Paari:Kuidas valida massaažitool? Järgmise:4 tüüpi vanurid vajavad rooste kasutamist