Kuidas valida õige ratastool?

- Nov 30, 2017-

(1) Tavapärase pehme istme või topeltpöördega kõva ratastooli ratastooli, odavamate, populaarsete, mugavate ja kergete kaaludega soovitatakse kasutada tavaliselt väljapääsu või ravi korral.


(2) Alumiiniumsulam on kõigi ratastoolikematerjalide kõige lihtsam ja sageli on soovitatav kasutada kergekaalulisi alumiiniumrataste ratastooli.


(3) Sõiduautosse minnes on soovitatav valida kaasaskantavad alumiiniumist ratastoolid.


(4) Kui inimesed purunevad või vajavad hooldust, on soovitatav kasutada ortopeedilist jala (mobiilne jalgade puhas) pooljuuks või täispuhutav pehme istme ratastool.


(5)) Vanemad või inimesed, kes liiguvad väga ebamugavaks, soovitame kasutada käetugede ja lahtivõetavate jalgrataste ratastooli.


(6) Kui kasutajate kõhuõõne või osaline tualettruum on ebamugav, on soovitatav kasutada ratastooli koos kummiga. Aktiivsete käsipuude või jalgade peal asuvad ja täispikkad ratastoolid pakuvad mugavust. Pikaajaline kõhukinnisus või need, kellel pole eriti raske seista, on soovitatav kasutada katetüüpi istekohti, kuna iste on ümmargune, võimaldades lõhna leviku vältimiseks istuda pikka aega.


(7) Eri raskustega inimestel soovitame kasutada spetsiaalseid ratastooli, nagu näiteks ratastoolid, elektrilised ratastoolid, ratastoolid jne.


Paari:Kuidas toimida ratastooli? Järgmise:Kui vanurid valida oma padja?