Kuidas valida eakatele jalutuskepid?

- Apr 10, 2017-


Parema karku valimine pole nii lihtne, vanamehe karkude valik peaks järgima järgmisi kriteeriume:


Puukoorid


1. Sobiv pikkus


Asjakohane pikkus, vana mees, kes hoiab ära liiga lühikese tunde, et tunda painutatult või liigse ja hambakapi peal. Kriteeriumiks on: lamedate jalanõude kandmine maapinnale, käed loomulikult kukuvad, võtke tähelepanuta asend, mõõdetage randmeluuk mööda maapinna vahemaad, see suurus on karkude ideaalne pikkus.


2. Käepideme laius


See ei ole lihtsalt sümbol, mis annab õiguse iidse suhkruroo ülaosale juhtida. Käepide on ühtlane ja klanitud, lubage eakatel haarata, tunnete end väga mugavana - nii täis ja paks tunne, kui ka kergesti.


3. Alumine libisemisvastane kummikomp


See on väga tähtis, sest vanade inimeste hilinenud kasutamine mõjutab sõltuvust, kui see ei ole libe, see on äärmiselt altid õnnetustele. Vanurite füüsilise seisundi järgi saab seda kohandada kahe nurga, kolmnurga või nurga tugevale tugistruktuurile.


4. Materjal


Roostevabast materjali tuleks kasutada nii valgus- kui ka paksu mõttes, aga ka niiske, vältida pragunemist.Eakatele mõeldud jalutuskärude valikul peavad eakad sobitama ka nendega seotud funktsioone, näiteks: raadioseadmetega varustatud valgustusseadmete paigaldamine, mis on isegi nüüd välja töötatud istuvärvi kokkuklapitavad funktsioonide abil, on tõesti kergesti Saadaval ah!Kas teile meeldib nende vanade inimeste karkude tundmine? Kiiresti osta see oma sugulastele!Paari:Miks kasutada vannitooli? Järgmise:Kas ma võin lennukis jalutuskäru tuua?