Kuidas liikuvusega jalakäijaid kasutada?

- Feb 07, 2018-


Järgnevalt on parapleegia ja näiteks hemipleegia kirjeldab karkude kasutamist. Parapleegiaga patsiendid peavad sageli jalutama kahe kaenlaaluse kargud, hemipleegiaga patsiendid kasutavad tavaliselt ainult ühte suhkrut, mõlemad kasutavad erinevaid meetodeid.


(1) Sääre parapleegium kõndimine: Aksillaarsete karkude ja jalgade liikumise järjekorranumbrid jagunevad järgmisteks vormideks:

① vahelduvalt jalgsi mööda: meetod on laiendada vasaku kaenla Shui ja seejärel tõmmata välja parem telgjoon omakorda ja seejärel mopping kahe jalga ettepoole, jõudes kirve lähedale.

② samal ajal mööda jalutuskäiku: tuntud ka kui pendel samm, see tähendab, laiendades kaks Shui ja seejärel kaks jalga samal ajal mopping edasi, et jõuda kirve lähedal.

③ neljakohaline käik: esimene meetod on laieneda vasak õlavarre Shui ja seejärel tõsta parema jala, seejärel tõmmake parempoolne õlavars ja lõpuks pääse parem jalg.

④ kolmepunktiline jalutuskäik: meetod on nõrga lihaste tugevuse esimene külg ja samaaegselt aksillaarvarda mõlemad küljed ning seejärel kontralateraalne jalg (parema lihaspoolega) välja.

⑤ kahesuunaline jalutuskäik: nõel üks külg ja kontralateraalne jalapoolne laiendus samal ajal, seejärel ülejäänud aksillaarne Shui ja seejärel venitatakse välja.

⑥ jalutas üle: meetod sarnaneb pendli sammuga, kuid jalad ei lase maapinda, kuid õhu käes enne õhkutõusu, nii suur tempo, kiirus, patsiendi pagasiruumi ja ülemise jäseme juhtimise jõud peavad olema paremad või langevad lihtsalt.


(2) hemipleagia patsientide jalutuskeppi meetod:

① kolmepunktiline jalutuskäik: valdav enamus hemipleegiaga patsientidest läbib jalutuskäru välja ja siis võtke jalgsi ja seejärel võtke tervislik jalg, mõned patsiendid kinni hoiavad, võta terve jala ja seejärel jalgsi jalutuskäik.

② kahepunktiline jalutuskäik: see tähendab, et samal ajal jääb välja ja kannatab suu, siis võtke tervislik jalg. See meetod kõndimiskiirust, sobib hemipleegia kergema astme, patsientide hea tasakaalu saavutamiseks.


Paari:Millisest materjalist jalutuskäigu suhkruroo vanamees kasutada? Järgmise:Põhjalike jalutuskeppide toimimine