Massaažitool tundub vähe teada, ei oska üldine ostukäik märkme ostmist:

- Dec 11, 2017-

1. Massaažitoolide nahk


Võttes arvesse materjali pinget ja kulumiskindlust ei ole piisavalt hea ja seda ei ole kerge hooldada, tekib pragunemine, tõsine kulumine, massaažitoolidele ei kasutata tavaliselt nahka, üldine turg on mikrokiust nahast ja tehisnahast . Sa arvad, massaažitoolis istuvad inimesed, massaažiga manipulaator, massaaž, nahk on kulunud, kui nahk on murdumisel, pleegitamisel ja mujal kalduv, on mikrokiust nahk väga kulumiskindel, hea pinge ei muutu kunagi värv, nahkkatted Massaažitooli elu on ka 2, 3 aastat, kuid mikrokiudriidest naha peamine eluiga on 7, 8 aastat, samal ajal kui üldine massaažitugevuse elu võib ulatuda 7-8 aastani.


2. Massaažimanipulaatori valik


Massaažitool on üks peamisi komponente "massaaži käsi", mis on üldiselt jagatud "2D massaaži käega" ja "3D massaaži käega".


v2-5c98a21f067909d95504c350e4d78a5c_hd.gif


2D masseerimine ainult kaelast, õlad vööst, ainult liikumine ülespoole ja allapoole, liikumata edasi ja tagasi ruumi; Üldiselt on lennuk. Kuid keha pind on kuju, millel on kiilas kõverad, nagu kael, õlad, talje ja seljaosa ning teine ​​2D käsi, ei ole mingit võimalust sobivaks massaažiks sobida, massaaž ei suuda saavutada sõtkumissenssi ja muid masseerimisvõtteid. Nii et inimese "laisk" liikumapanev jõud, 3D massaaž käsitsi täiuslik debüüt! ! Praegu on traditsiooniline brändivalik, 3D massaaž käed on tõesti väga ah.


v2-5b858452e22385fc37cf0efa05e78cd7_hd.jpg


3. Massaaž Käsi venituspikkus


Massaažitool on tõesti kerge segada niiskusega, sest kõik põhikomponendid on mürarikkim massaaž (massaažitooli kasutusaja poolest), massaažiriiulide pikkus ja ülalpool mainitud massaaž käed . Nende hulgas on kõige tõenäolisemalt segi ajastatud massaaži käsi massaaž, massaaž käe venituspikkus. Mõned südametunnistuse tootjad jagavad raamatuid, et teha 8CM-i alusel põhiliste piirangute kulude kokkuhoidmiseks 12CM-i maksimaalse pikendamise ulatust, et teostada mõnda tootjat, tundub see ainult 4CM-i tühiku, kuid tunne on täiesti erinev, olgu! !


Kallis, see näitab, kui tähtis on massaaži pikkus venitusel! Sest iga inimese keha pole sama, nagu habe habeme keha, oodates 8CM venituspikkust massaaži käsimassaagis selja lihaste sügavale hingevalule? Võib olla nagu iga teine ​​saapal sügelus, keha ei tunne 12CM massaaži käe värisevad sügava hinge massaaži ah!


Paari:Kuidas vanurid valivad ratastooli? Järgmise:Kuidas toimib massaažitool?