Käimiskeppe osta punkte

- Feb 09, 2018-

1, sisse lukk: pinguta iga nordic jalutuskeppe lukk ja täis surve veendumaks, et see ei laguneks, puldiga süsteemi saab laadida.

2 Kinnitage käepaela: kinnitage käepaela, kui olete liikvel, teile mugav olekus kõndida ja jalutuskepi hoos edasi-tagasi. Kui käepaela haiget oma randmele, jätkake seda otsima. Käepaelad on parim valik, pehme ja paindlik, saate lihtsalt reguleerida nõutud määral kõvadus, mitte lihtne kukkuda.

3 valik käepide: kork ja vaht käepide, käimiskeppe on tavaliselt esimene valik inimesed palms higi kergesti või sageli vihmane päev kõndimine. Sest neid materjale, isegi kui märg, on parem hõõrdumist. Kummi, plastmassi ja teiste materjalide käepide, kui märg on suhteliselt sile, tunda ei ole eriti hea, kuid vastupidav, hea tugevus. Kui peopesade higi kergesti, vältige plastikust käepidemed sest enamasti käsi nagu märg kala välja libisema. Kork või vaht suhkruroo parim püütud. Külma ilmaga tundub soojem kui kork, plastist, puidust või kummist vaht käepide.

4, valida materjal: alumiinium trekking poolakas, tahke, kerge, odav, enamik tootjaid kasutavad alumiinium sulamist materjali. Kui olete inimesed kvaliteetsemat, valida süsinikkiust või titaanist kergem uue roost. Süsinikkiust, tahke kui alumiinium, kergem kaal, kuid nii, et see on kallim. Titaan kergem, kuid hind on kallim. Käimiskeppe läbimõõt valmistatud süsinikkiust ja titaani sulam on suhteliselt väike inimesed tunnevad väga kerge kasutamist kui te kiiresti visata neid, on lihtne panna varda otsa sobivas kohas.

5Valige sektsioonide arv: Esiteks vastavalt tegevustest valida käimiskeppe sektsiooni number. Rohkem lõik, vastab väiksem kandevõime. Kui vaba aja veetmise, tuntumaid on lihtne teha, nii neli punkti on esimene valik. Kui tegevus on teatud tugevusega, valige kolm punkti ohutuse tagamiseks.


Paari:Matkajate kasutamine Järgmise:Vannitoa peamised funktsioonid