Tualettpõhjavarustuse põhitüüp

- Feb 08, 2018-

Kahekordne kasutamine

Lihtsalt kasutatav kahesuunaline tool ei ole mitte ainult stiilne ja elegantne välimus, seda saab kasutada kõrgekvaliteetset tüüpi WC-tutelt, vaid ka tooli kõrgekvaliteetsest kasutamisest, eelistatavast tualett-tarbeelementide seljakotist koduvärvi vahtmaterjalist, samal ajal kui seljatoe nahk, et suurendada käsna, maksimaalne tõus Tualettruumi seljatoe mugavus, seljatoe sisustus, et tugevdada terasest tühja kujundust, et tagada pikkade toolide kasutamine, et vältida halvemaid tooteid kasutada ainult kolme neetikat, fikseeritud rõnga tõmbe või deformatsiooni ja muud tekivad küsimused.


Käsn

Naha- ja käsnavooderdus, käsnaga varustatud nahasisend, kasutades kõrgsagedusliku tihendusrõhu tehnoloogiat, laagri kandev konstruktsioon, mille all on plaat, millel on 4 terasest, keevitatud konstruktsiooni tugevdamiseks otse. Kujundage tugevam, tugevam ja tugevam. Terastorude, plastide, kummide ja terastorude valmistamiseks kasutatakse peamist materjali, et muuta see üldiseks tugikarkassiks, kusjuures kahte neist kasutatakse peamiselt tualeti ava, WC-kausi, kaane ja käetugi.


Sofa stiil

Diivanil baseeruv kummide tool on valmistatud terasest, pihustuskuivatamise pinnast, kõrgekvaliteedilisest nahast ja käsnast, mis muudab kasutajad mugavamaks libisemiste kummist jalgadega, materjal on peamine terastoru (pealispinna katmine ), tagumisse torusse paigaldatud vahtpadja, ABS-materjali isteplaat, istmeplaadi kõrgus 40 cm; istme laius 45 cm.


Katte tüüp

Kaanekujulise kummutitool, pehmendusega koduvärvi ABS-katte, peamise terastoru (pinnakatte töötlemine), seljatugi toru paigaldatud vahtpadjaga, ABS-materjali alusplaat; Tõmmake käsna pehme istmepadja, tualeti eemaldatav, suur voltimine, tagapaneeliga; istme kõrgus 41cm; iste laius 46cm.


Paari:Valik meditsiinilise jalutajad Järgmise:Matkahoidlate roll