Vanurite röövimisraadide asukoha määramine

- Jan 08, 2018-

1, WC-pott


Tualettruutide käsipuud on üks vanemate käsipuude jaoks kõige sagedamini kasutatavaid käepidemeid, soovitatakse seda positsiooni tähelepanuta jätta. Käetugede kõrgus tualettruumi küljes peaks olema pärast istutamist sarnane eakate õlgade kõrgusele ja eakatele peaks see hõlpsasti paigaldama tualettruumi ees. Käetoe kuju peaks olema libisemisvastane, silindriline jõudlus on parem, pöörake tähelepanu tugevuse paigaldamisele.


2, duširuum


Eakad on suurema tõenäosusega libiseda dušši, mistõttu on soovitatav paigaldada üks või kaks käsipuu eakatele duširuumi seina sees. Dušikabiini kõrgus peaks olema eakate vöökoht või rinnus, pöörama tähelepanu ka ümarate kuju ja tugevate roostekindlate metallide parima kasutamisega.


3, magamistoamööbel ja diivanid


Lisaks eelnimetatud kahele punktile peaks vanurite käsipuude paigaldamine pöörama tähelepanu ka magamistoole ja diivanilülide asendile. Paigaldades väga asjakohase, korralikult paigaldatud käetugi võib oluliselt hõlbustada igapäevast elu mugavust ja eakate mugavust. Peale selle peaks mõne hoone kõrguseks ja languseks olema varustatud vertikaalsete käetoega.

Paari:Kes kasutavad tualetiraami? Järgmise:Tualettpaberi võred omadused