Vanurite meetod suhkruse valimiseks

- Nov 29, 2017-

1, suhkruroo käes


Osa käideldavad osakesed ei tohiks olla liiga väikesed, vastasel juhul on kasutaja käsi ühist kahjulik; Kui teie peopesa on kerge higi, vältige kõige paremini hõõrumiseks plastikust haardumist, korki või lateksitükke.


2, pilliroog "punkt"


Nurkade alumisel otsal on "tipp" ots, ja terav otsa puudutab maapinda, moodustades nurga, mis muudab kasutaja mugavaks ja libisemaks. Olenemata sellest, millist tüüpi materjali pilliroogu, tuleb maapinnaga kokkupuutel lisada matt, et vältida libisemist.


3, purtide materjal


Enamik puidust, rotangist, bambusest või alumiiniumisulamistest, arenenud roostevabast terasest ja süsinikkiust materjale. Kuigi materjalitüübid, kuid kõik pillid peavad olema kerged ja paindlikud, kasutage seda, et see ei tundu väsinud. Samuti tuleb pöörata tähelepanu pilliroogade valikule, mille kandevõime peaks olema eriti hea.


4, üks jalg või rohkem jalad


Tavaolukorras, kui eakad ei ole liiga halvad füüsilised seisundid, piisab, kui valida üks jalamarjäär, kuid kui eakate vaene tasakaalu või insuldi ajalugu, artriit või jalgade vigastused, vaegne toetus jne, on parim valik mitu jalad, et suurendada keha toetust.


5, pilliroo pikkus


Piisa pikkusega kaneel muudab teie jalgsi mugavamaks ja turvalisemaks ning võimaldab oma käte, õlgade ja tagasi täielikku kasutamist.


Õige pikkuse kindlaksmääramine: kandke lamedaid jalanõusid maapinnale, püsti püsti, käed loomulikult aeglustuvad, asetage seisusesse, küünarvarre peaks olema 20 paindeastme ja seejärel mõõta randme naharibade nahka maapinna kaugusele. See suurus on teie suhkruroo ideaalne pikkus. Võib viidata ka sellele valemile: roosuu pikkus = 0,72 x kõrgus. Selline pikkus võib paremini kehalise tasakaalu säilitada.


Näpunäide: keskmise eakate poolt kasutatavad suupisted ei tohiks ületada nende talje kõrgust, kui need tõusevad.


Ebasobiva pikkuse tagajärgede tagajärjed: pilliroog liiga pikk suurendab küünarliigese painde taset, suurendab tricepsi koormust; tee ka randme libisemist, käepideme vähendamine; tee ka õlad üles, põhjustades skolioosi. Kannid on liiga lühikesed, et küünarliigesid täielikult laiendada, enne kui nad liiguvad koos pagasirongiga, et kallutada edasi, ei suurendaks see mitte ainult vöökohtade lihaste koormust, vaid ka raskusi trepist ülespoole tõusmisel.


Paari:Ratastooli tüüp Järgmise:Millised vanemad vajavad kargud?