Põhjalike jalutuskeppide toimimine

- Feb 09, 2018-

1, reguleerige pikkus

Üldist kolmeosalise nordiga jalutuskeppidel on kaks sektsiooni, mida saab reguleerida, esimene algab kõikide liigeste vabastamiseks. Püünise põhja lähedale jääb maksimaalse pikkuse piiridesse, kus alpenstocki skaalad võivad viidata. Alpindade pikkuse reguleerimiseks tasapinnal asuv käeshoitav trepikoht, mis ulatub looduslikult küünarnukini tugipunkti, käe alt üles 90-ni. Ja seejärel reguleerige alpenstocki otsa maapinnale puudutamiseks; Või paigaldage alki 5 kuni 8 sentimeetrit ja reguleerige seejärel otsa maha nii, et maapinda puudutaks. Alpenstock lööb kõik tugipostid. Muid alpenstocki, mida pole veel kohandatud, saab reguleerida sama pikkusega kui alpinismiluku pikkus. Trekkingi reguleerimine ei tohiks ületada trekkingadas näidatud maksimaalset reguleerimisulatust. Kolimisteenuse ostmisel tehke pikkuse korrigeerimine, et määrata, kas osta sobiv alpenstocki pikkus või mitte. Kolm reguleeritavat alpi-kleeppu, mis on kõige vastupidavam, on kolme tugipostidega võrdse pikkusega, nii et ärge kasutage ainult ühte tugipunkti teise tugiposti asemel või rohkem kui tugi, seega võib alpenstock kergelt painutatud deformatsiooni ära kasutama! Parim viis on seda teha, et teisi kahte laiendatavat poolust sama pikkusega reguleerida, mis tagab alpinismi ja alpenstocki elu tugevuse.


2, Randmerihma kasutamine

Enamik inimesi, kes kasutavad trekkingad, hoiavad käepidet tihedalt kinni, arvates, et randmerihm on ainult selleks, et lasta alpenstock'il ainult oma randmelt välja jätta, kui te arvate, et see on vale. Rändkarvkatte allavoolu mõju tuleks randmepaelaga üle kanda; samal ajal kui käe tõuk läheb ülesmäge ülespoole, et tõsta rongkäigukastile rändköisikut, tuleb selle asemel hoida seda otse käepaela ülaosast, siis võtke käekett alla, sisestage see randmepaela alla ja vajutage vöörihma vastu meie palm, siis haarake käepidet õrnalt, kasutades selleks randmerihma alpenstocki toetamiseks, selle asemel, et hoida käepidet jõuga. Kui on pandlaid, tehke veidi korrigeerimist, pidage meeles, et alpenstocki toiminguid ei mõjuta.


3, erineva maastiku töörežiim

Alljärgnev on tavaliste jalutuskeppide üldine töörežiim, kuid mitte ainus viis tegelike toimingute tegemiseks, et teada saada omal moel, nii et alpenstocki eelised oleksid täielikult ära kasutatud.

Hoolikalt ja õrnalt ülesmäge järgige tavalist rütmi, et võtta sama rütm, parem käsi edasi samal ajal, kui homöopaatiline trekimine ei ole ettepoole, kuid ärge tiputage keha esiosa kaugemale ja laske sel ajal maha laskuda, vasak käsi parema käega suhtlemisega, et teha sama tegevust. Kaldenev järsk kalle liigub samamoodi nagu tavaline kõndimine, kuid käsi peab liikuma alpenstocki ette korpuse ette ja kasutama alpenstock'i, et toetada keha ülespoole, et leevendada jalgade survet. Vajadusel saab samal ajal kasutada kahte alpenstocki. Selleks, et ronida tegevused, surudes keha üles, võib palmik asetada suru jõu suurendamiseks suru ülemisele küljele.

Allapoole suhteliselt suurte mõjude tõttu on jalgade koormuse vähendamiseks vaja kasutada alpenstocki; Alpenstocki asukoht tuleb paigutada keha ette, aga ka maapinna eesmise otsaga, et saavutada jõu jagamise mõju, siis keha lean edasi, see tegevus ei ole loomulik käik allamäge, nii et harjutama tihti ja sa tahad tunda oma kõrgust trekking stick, et panna kaugele, et saavutada mõju vähendada jalgade surve ja ei viivita algne liikumine Kiirus ja rütm. Vajadusel saate pikendada nordsete jalutuskeppide pikkust vastavalt oma isiklikule tundlikkusele.


Paari:Kuidas liikuvusega jalakäijaid kasutada? Järgmise:Matka poolakate liigitus