ravi padi hooldusmeetod

- Apr 23, 2018-

Pillide traditsioonilisi hooldusmeetodeid ei kasutata, kuna disainilahenduse struktuur ei vasta inimese disainile, võib pikaajaline kasutamine kahjustada ainult inimese emakakaela lülisambaid ja selle peamine hooldusmeetod on tihtipeale kokkupuutuv padjapasta Padi päikese kätte kuivamiseks.


Kaasaegsete inimeste ravipadjuse kasutamine on ühtlasi tavalise padi kõige tavalisem humaniseeritud disain. Erinevat tüüpi terapeutiliste padi jaoks on võimalikud hooldusmeetodid sõprade viited sarnased.


Padi materjal: temperatuuri tundlik mälu puuvill, aeglane tagasilöögimälu puuvill, kosmoselael;

Hooldusmeetodid: puhastage padi tuum koos tolmuimejaga iga kuu või puudutage käsitsi käsitsi padi südamikku;

Puhastusmeetod: eemaldage padjapüür ja sisemine varrukas ning padi ei pesta;

Märkus: Pillide südamikku ei saa päikesega kokku puutuda, sest tavalised padjad või pesumasinas pesemine, päike või vesi hävitavad loodusliku lateksist padja struktuuri, mälu puuvilla, muutes selle elu oluliselt väiksemaks. Kokkupuude põhjustab puuvillase materjali vananemise ja kollase värvuse ning veepesu muudab mälu puuvillast intensiivselt absorbeerituks ja padi sees olev vesi ei saa kuivada.


Geeli mälu padi hooldus on peamiselt padjapäikese ja padjakese hooldus, sest geeli mälu padi ja tavaline padi omavad olulist erinevust, seega ei saa kasutada tavalist hooldusviisi.


Paari:Mis on tualeti tool? Järgmise:Geeli mälu padi