WC plokk tragi

- Dec 14, 2016-

1, 2 kauplused, junk kauplustest osta käsitsi varbkolvid (nagu vedrud), enda tragi, põhjasüvendi, tõstuk on mõned jüaani.

2, MOP meetod: Kasuta oma MOP MOP. Esimest korda WC ja vesi tagada vee mopid uputavad MOP. Vajutage MOP, proovige ühendada WC suu ja lõpuks kiireim alusel esitatud mopid, korduvaid liigutusi, asjad on imemiseks kokku WC, torustik võib olla sile.

3, leida kaua plasttoru, vee, täidisega arvesse WC ja WC rag ja vaba vesi, mis kasutaks hüdraulilised tragid torujuhtme üles ühendatud.

4, kui WC tihedamaks suhtlemiseks raske, saab lahendada. Esimene naha läbi lapse panna mustuse otse läbi alla, läbi vee küljele, teeb istus näidatakse seade ainult vees, siis rätik panna veega kasta kuiva, leida parim väike piiri lapse on meik Shang et väike peegel, taskulamp, panna väike peegel panna – laupäev on seadme osa alt, kohandamine valguse ja nurga peegel näen gaasijuhtme sisemine osa , tavaliselt väikesed asjad saadaval, konveieri enamik seest alla keerata koht, leida juur, võrreldes ostueesõiguse traat, punktid sõnade, SAT see kaart hea õnne teile seadme müra lapse silma Shang väikeste asjade lahendus on.


Paari:Chair lift lühike Järgmise:Pärast WC plokk