WC paigaldamine

- Dec 14, 2016-

A,, ja saabunud kauba silmitsi vastuvõtmis valmis Hou hakkas paigaldus: WC tehase Qian tuleks on rangelt kvaliteediga, nagu vesi ja ilme, saate Shang müüdud toodete üldine on kvalifitseeritud tooteid, kuid pea meeles, olenemata on rohkem turul suur kaubamärgi, ka pinna avatud ettevõtete ees kasti kontrolli, kontrollige kas on ilmselt defektid ja touch kahju , osa olemasolu kromaatilise aberratsiooni.

B kontrollige Reguleeri maapinnaga: ostis seina kaugus dimensiooni käimla, pärast plommimist padjad, võite alustada installi. WC peab läbi viima põhjaliku kontrolli enne paigaldamist kas on saanud muda, vanapaberi ja muu prahi sees blokeeritud torud, samuti kontrollida paigaldamine on tasandil kogu WC, kui ebatasasel pinnasel, maapinnaga käimla paigaldamisel tuleks kanalisatsioonitorud. Äravoolu lühikeseks, tingimused, mis lubavad äravoolu võimalikult palju maapinnast 2-5mm.

C ja silumine paigaldus tank tarvikud Hou kontrollida, on leki: kõigepealt kontrolli kraani, vett 3-5 minutit flush torujuhtme tagamiseks kraani keskkonnasõbralike; uuesti paigaldamise nurk valve ja ühendus voolik, siis näidatakse voolik ja installi tank tarvikud vee valve ühendus ja ühendatud vett, sisse vee valve vee ja õhukindlalt kas tavaline, äravoolu ventiil paigaldus kas paindlik on ei ole obstruktsioon ja lekke, on nr leke laetud vesi valve filter seadme.

D testi lõpuks WC heite mõju: on vee paak lisaseadmed paigaldatud, täitke see veega WC, õhetus, kui proovida pööriste kiire voolu ja kiirustada kiiresti, milles vesi selge, seevastu kontrollimiseks ummistus.


Paari:WC paigaldamise meetod Järgmise:WC äravoolu probleemid