WC paigaldamise meetod

- Dec 14, 2016-

1, eemaldage äravoolu pistik, kontrollida pärast torud tasuta prahti, puhas läheduses torud.

2, põhjusel käimla paigaldamisega peab olema kõva ja sile. Ei saa katta plaatide või Dekoratiivne materjal, liiv ja praht koristada.

3 enne fikseeritud WC. Et oleks taseme skaala kalibreerimise tase.

4 kinnitatud WC, kahele:

(1) lõhkeaine välk meetod: Asetage WC paigaldus, tõmmata pjedestaal jalgade kontuuri joon ja joonistage poldi augu asukoha paigaldamiseks augud. Kui mängides augud, lisa WC outlet äravoolu ühine lõhkeaine poldid kasutajaga maa katmine liimiga, asetage WC sujuvat hästi, tugev ja plahvatusohtlik poldid, lõpuks kaetud tsement mördi WC jalad.

(2) tsemendi bond meetod: linnas Shang jahvatatud läbi maali istus seadme rattad Galerii rea profiili Real maksimaalselt 30mm, kõrge 15mm tsement mördi, millega laia ringi siin näidatakse seadme rea lõppu eksport ja maa reovee suu ühise kaetud panna liim, pühkida puhta sat tahe seadme lõpuks jalad, näidatakse selle sile paigutada paigaldus , bond firma teeb puhtaks ilma ülevoolu tsement mördi.

5, kuna ühinemine tsemendilahus, peaks olema selge, et mitte kuiva enne märg tsement kõva selge.

6, ühendage toru sisselaskeava ja mis ei leki.

7, pärast umbes tund pidevalt loputada mitu korda tagamaks reovee torud avada. Test toiletand #39; s heitvee mõju järgi vee paak paigaldatud, täida see veega, WC paberile panna WC ja tilk tilga tint, jätmata jälgi, mis näitab vee sujuva heakskiidu.

8, WC on installitud kasutatakse kolme päeva jooksul, et mitte mõjutada selle stabiilsust.

9, kui eeltoodud juhised paigaldada crack ja põhjustada tuleb rippuda tualetti puudumisel kohustused olid rentinud paigaldamine.

Tuleks hoolikalt lugeda juhendit enne paigaldamist WC, nõuete kohaselt. Sätestatud elamu house teenetemärgi ja tehnilised spetsifikatsioonid, sanitaar ja vee toru äravoolu ühendus peab olema tihe ja ei leki, paigaldatud WC laienemine poldid õli, laimi või silikoon kummist ühenduse pitsat, ei tohi määratud baasi, tsement mördi koos. See väldib mitte ainult praod põhjustatud tsemendi Kuivkäimla või lihtne hooldus tulevikus kui on probleeme.


Paari:Tualeti hooldus Järgmise:WC paigaldamine