Millised on eakate trendikad tarvikud?

- Nov 28, 2017-

1, mobiiltelefoni leidmine


See on spetsiaalselt ette nähtud vanuritele, eriti dementsusega eakatele inimestele, kes paigutavad mobiiltelefoni.


Lisaks sellel telefonil on üldine telefoni funktsioon, aga ka funktsioon "positsioneerimine". Kui vanurid kannavad mobiiltelefonide positsioneerimist, saavad pereliikmed kasutada vanemate inimeste asukoha kindlakstegemiseks (10 meetri viga), mis ei karda eakaid kaotatud, satelliitside asukoha määramise süsteemi.


2, väsimusvastased valuõlbad


Ameerika Ühendriigid on välja töötanud vanuritele, kes kasutavad vähivastaseid analgeetilisi kingi, see kinga pannakse magnetväljale ja inimese peapööritus, mis vastab peavalu insomnile, avaldab teatud mõju. Lisaks saavad eakad sellist kingade ronimist, turismi, kaotada väsimust.


3, suurendage kõne telefoni


Saksamaal kasutusele võetud eakatele mõeldud turule, telefoni lisavarustus, telefon võib helitugevust vabalt reguleerida, eriti eakate kuulmise korral on kasutamissageduse erinevus vähenenud.


4, Turvavaba suhkruroog


Jaapan on välja töötanud mässukarju, mis mitte ainult ei aita eakatel stabiilselt käituda, vaid vabastab ka kõrgepinge elektrilised šokid, kui kurjategijad ründavad eakaid, et tagada eakate turvalisus.


5, vererõhu ring


Šveitsi turul on vererõhk, mida armastasid keskmise vanusega inimesed ja eakad inimesed. See rõngas võib näidata erinevaid värve ja muuta sõrmede temperatuuri peened muutused. Kui hüpertensiooniga patsiendid võivad jälgida ringi värvuse erinevust, juhtida muutusi kehatemperatuuril ja raskusastme tasemel, lõõgastuda ja lõõgastuda. Haigus.


6, Esmaabi piipar


Jaapanis on Jaapanis turule ilmunud uus tüüpi erakorraline päästerikas, mis on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks südamehaiguste ja hüpertensiooniga eakatel patsientidel. Kapten on umbes 10 cm, 5 cm lai ja kaalub vaid 40 grammi, eakad kannavad keha igal ajal, ebakindluse korral vajuta piiparinuppu, teatab lennuk päästjatele.


7, nutikad lemmikloomad


Jaapani Matsushita Electric on paaritanud robotitega lemmikloomade kasside, tiigrite, koerte jms, naeratab ja tervitab ja isegi päästa omaniku elu. Vastavalt eelnevalt programmeeritud protseduuridele, kui ruum on vaikselt, hakkab roboti lemmikloom küsimus esitama ja jälgima omaniku tervist. Perekonna pikk vaikus käivitab lemmiklooma üle mobiiltelefoni, öeldes omanikule, et tema perel ja sõpradel võib olla probleem.


8, eakate kokkupõrkega rõivad


Šveitsi poolt välja töötatud löögikindlate kostüümide komplektid hõlmavad kokkupõrkekindlaid korgid, põrkepüsivaid ülerõivaid, riideid ja kübe, mis on täis pumbatud. Kui vanurite pearinglus kõrgenenud vererõhu tõttu äkki langes, kandes seda riietust, pole vigastuste ohtu. Kuna kaitseraua on varustatud arvuti kaitserauaga, suunab pea välja kallutamise häired arvuti kaitseraua avatuks, nii et vanurid tunneksid, et kedagi on sama. Isegi kui kallutuskiirus, kaitseraua liiga hilja vastata, ei kahjustata eakaid inimesi, kuna pea on toetanud vedrustuse pimesi.

Paari:Mis on eakad igapäevased vajadused? Järgmise:Kuidas reguleeritakse aksilla karkla kõrgust?