Mis on tõstukiga tualettruum?

- Apr 25, 2017-


Tõstetud WC-iste on seade, mis asetatakse tualett-istmele ja mida kasutatakse istme kõrguse suurendamiseks.

Kuna me tavaliselt kasutavad tualettruumi, tavaliselt ainult umbes 40 cm, koos eakate põlve asend on peaaegu, kui eakate põlved ja reied ei ole raske istuda on väga raske, eriti veidi pikem vanem mees, see on kõige raskem.


Tualettruumi kõrguselt saab tualettruumi kõrgust suurendada umbes 4 cm võrra ja aluskihti saab fikseerida keraamilise tualettpõhjaga, mida pole lihtne raputada, nii et eakad istuvad ja säästavad palju. Lisaks on tualettpõletite komplekt, mis on kinnitatud paar käsipuudele, käetõmmete kõrgus on suurem kui originaalne tualettruumi kõrgus 7 cm. Kui eakad põlvikud ei jõua ega istuda liiga kaua, võite ka aidata eakatel püsti tõusta.


Seda tualetti saab kergesti paigaldada, spetsiaalseid plastmaterjale saab ka kergesti puhastada ja mitte külmalt. Tõstetud käepidemetel oleva tualettruumi kasutamine võib muuta eale kergesti tualettruumist tõusta.

Eelkõige tuleks kasutada tualettpõõsastega patsiente, kellel on puusapõletiku artroplastika, et vältida tualeti istumist, puusaliigese painduvus üle 90 kraadi.


Paari:Püstolid, küünarnukid, küünarnukid Järgmise:Kuidas valida vannitool?