Mis on kõndimine?

- Apr 01, 2017-

Kanep, tuntud ka pulgadena, karkudega. Suhkruroo on kätega inimestega, kes saavad kõndida ja hakata kasutama, on see, et paljud eakad inimesed lähevad oma hilisematel aastatel välja ja annavad asju. See võib olla ohutu ja stabiilne, kuid parandab ka füüsilist, lisaks on suhkruroo palju maagilist funktsiooni. Inimesed nimetavad seda tavaliselt vana "kolmandaks jalaks", mida nimetatakse eakateks hea "partneri" vanas eas. Oluline on see, kas see on mägironimine või tühikäik. Sellel on kolmekordne kolmekordne klassifikatsioon ja seitsme sortidega seotud omadused. Meditsiiniline suhkruroog, ronimisrauad jne on meie elus tähtsam roll, see on konstruktsioonimaterjalides, suurel valikul on ka palju teadmisi.

 


Tavalised kolme tüüpi kepid


1 Vanamees, mis omakorda on niisugune Offset Cane .

Kooritud suhkruroo

2 Trekking Pole. Kaneel koos mägironimisega. See on pisut professionaalne, mitu vanurit kasutavad seda ronimiseks.

Trekking pole

3 Kanapi meditsiiniseadmed. Need on mõeldud spetsiifilistele populatsioonidele, nagu luumurrud või insuldihaiguste tekkega patsiendid.

 


Seitsme liiki spetsiaalsete omadustega suupisted


1 pimedate pimedate pimedatele inimestele.

2 mõõga kaun. Käepide eemaldatakse, saab asendada mõõga, inimese tantsu mõõga sobivus koos.

3 kaunaga valgus . Valgusvooga saab kasutada valgust kiirgavate seadmetega.

4 Umbrella jalutuskärn . Mõlema funktsiooni mõlemad võivad olla jalgsiint ja vihmavarjud, et pakkuda inimestele mugavat mugavat päeva.


Katuseluuk


5 Canes saab ka oma nime ja aadressi kirjutada, nii et õnnetusjuhtumiks võib päästja suhelda oma perega.

6 Kui teil on elektrisalvesti, peavalu, pearinglus, stenokardia või sügelus, vajutage lihtsalt nuppu, saate väljastada hoiatusmärgi Smart Cane või Elderly Cane.


Nutikas suhkruroogNutikas suhkruroog

7 Istmekaan . See ühendab suhkruroo ja tooli funktsiooni, kui see on väsinud, suhkruroo juhatusse ja puhata.

Istikurk


Pähkli funktsioon on jalgsi toetava näo tõstmine: koormuse aeglustumine, mis peab kandma alajäset või keha skeleti. Üldiselt kasutage käsi, et kasutada suhkruroo võib vähendada ipsilateral alajäsemete kaalul 20% kuni 25%. Võib jagada patsiendi jala koormust, vähendada jäsemete lihaste nõrkust, mis on põhjustatud luumurdude nähtusest, nagu degeneratiivsed artriidiga patsiendid. Põlveliigese amputatsiooniga patsientidel võib patsiendi koormusarvu suurendamiseks suhkruroo abil vähendada jäseme ja proteesi vahelist jääkjõudu. Kõigil kõndimisel vajaliku lihaste tugevuse vähendamine patsientide perifeersete veresoonte haiguste korral võib vähendada alajäseme vereringet.

Paari:Taastusraviteraapia Supplies Folding Walking Stick Cane Järgmise:Mis on jalutusketid?