Millist ratastooli kasutab eakad inimesed?

- Nov 29, 2017-

Eakatele sobivate ratastoolide valimiseks tuleb vanuritele ratastooli valikul viidata järgmistele aspektidele:


1, pedaali kõrgus


Pedaalid vähemalt 5 cm maapinnast. Kui seda saab pedaalide abil ülespoole ja allapoole reguleerida, saab pedaale reguleerida, et istuda pärast eakate inimeste hooldamist, nii et eesmise reie põhi 4 cm ei puutu istme poole.


2, käsipuu kõrgus


Käsipuu kõrgus istuda pärast eakate, küünarnuki painutamine 90 kraadi, seejärel lisada 2,5 cm sobib.


Käsipuud liiga kõrged, väsinud õlad, kerge ratastooliga edendada, hõlbustavad hõlpsalt naha õlavarreid. Käsipuud liiga madalad, hõlpsasti ratastoolide edendamine hõlpsalt õlavarrele, mille tagajärjel tekib ratastoolist keha. Pikemas perspektiivis positsiooni suunas liikuvas ratastoolis võib esineda seljaaju deformeerumine, rindkere kokkupressimine, mille tagajärjeks on hingamisraskused.


3, käsn


Selleks, et vanurid võiksid ratastoolis mugavaks tunda ja takistavad vooderdusi, on kõige parem panna padi ratastooli istme istmele, mis võib jagada tuharate survet. Tavalised padjad on vahtkummi ja täispuhutavad padjad. Lisaks pöörake rohkem tähelepanu padi läbilaskevõimele ja palju puhastamist, et tõhusalt vältida pragunemist.


4, laius


Ratastool on riiete rõivastuses kindel, et see sobib kõigi jõuülekandega sobivate mõõtmetega, mitte ainult mugavate, vaid ka kahjulike tagajärgedega, näiteks sekundaarsete vigastustega.


Eakad istuvad ratastoolis, kus on kaks kuni neli sentimeetrit kliirensit mõlemal pool tuharad ja ratastooli sisemus. Liiga laiad eakad vajavad venitada oma käed ratastooli surumiseks, ei aita vanuritele ja keha ei suuda säilitada tasakaalu, ei suuda kitsast kanalit läbida. Kui eakad puhata, ei tohi käed käes mugavalt käes. Liiga kitsas kandub eakate tuharad ja reied väljaspool nahka ja ei soodusta eakate ratastooli üles ja alla.


5, kõrgus


Sobiv on vanurite tagumise osa ülemise serva ja kaunistava erinevuse üldine valik umbes 10 cm, kuid see peaks põhinema vanema keha funktsiooni seisundil. Mida kõrgem seljatoe, seda stabiilsem on eakad istuvad. Mida madalam on seljatugi, seda mugavam on ka pagasiruumi ja ülemiste jäsemete tegevus. Seetõttu on eakatele kättesaadavad ainult madala tagaplaadiga ratastoolid, millel on hea tasakaal ja vähem liikumisprobleeme. Vastupidi, seda suurem on seljatugi, tugipind on suur, see mõjutab füüsilist aktiivsust.


6, funktsioon


Ratastoolis on tavaliselt tavalised ratastoolid, ratastoolid, ratastoolid, ratastoolid, elektrilised ratastoolid, sportlikud ratastoolid ja muud funktsionaalsed kategooriad, peab see kõigepealt põhinema eakate puude olemusel ja ulatusel, üldise jõudluse seisundi, koha kasutamise, abifunktsioonide valik.


Kõrgsurvelist ratastooli kasutatakse tavaliselt ortostaatilise hüpotensiooni jaoks, ei suuda säilitada vanurite 90-kraadist istumisasendit. Kui ortostaatilise hüpotensiooni leevendamise olukord tuleks asendada niipea kui tavalised ratastoolid, nii et eakad inimesed saaksid ratastooli juhtida.


Eakate normaalne ülemiste jäsemete funktsioon, võite ratastooliga kasutada tavalist ratastooli koos pneumaatiliste rehvidega.


Ülemine jäsemefunktsioon on vaene, ei saa juhtida ratastooli, ratastooli või elektrilist ratastooli, mis on varustatud hõõrdetõketega käepidemega. Kui vanurite funktsioon on vaene ja sellega kaasneb vaimne tervisehäire, siis vabatahtlik väike ratastoolide hooldus aitab teistel edendada.


Paari:Märkused ratastooli kasutamisel Järgmise:Kui vanurid valivad õiget roosu?