Millised eakad vajavad ratastooli?

- Nov 29, 2017-

1. Tühjendusjuhtumiga, mis on tundlikumad vanuritele, võite kaaluda elektriliste ratastoolide kasutamist, nii et kõige mugavam reisimine.


2. Viletsa vereülekande diabeedi või pikaajalise istuva vanurite ratastooli tõttu on suurem risk, kuna teil on vaja lisada istmele õhkpadja- või lateksist padi, vältige rõhku, et mitte pikka aega istuda valu või kinni .


3. Ratastooli soovitatakse mitte ainult inimestele, kellel ei ole liikumisvõimalusi ratastoolidele, vaid mõnedel insuldivatel patsientidel ilma probleemideta, kuid tasakaalulangus on raskustes, tõstis jalgu kergelt alla, et vältida murdumist, vigastusi ja muid vigastusi.


4. Kuigi mõned eakad inimesed saavad kõndida, kuid liigesvalu tõttu ei ulatu kaugele hemipleegia või keha nõrk, kõndis pingutuseta, kuna terved inimesed teevad harjutust, hingeldavad, seekord ei keelduta vana, mitte rahuloleva ratastooli vastuvõtmisest.


5. Eakate reaktsioon ei ole noorte jaoks tundlik, lisaks on ka käsitsi juhtimise võime nõrk, väidavad eksperdid, et parimad käsikärud ei ole soovitatavad elektriliste ratastoolide kasutamiseks. Kui eakad ei saa enam seista, on parim valik eemaldatav tugitooli ratastool, hooldajad ei pea eakaid võtma, võite koorma vähendamiseks liikuda ratastooli küljest.


Paari:4 tüüpi vanurid vajavad rooste kasutamist Järgmise:Märkused ratastooli kasutamisel