Kes kasutab tõstukit?

- Aug 03, 2018-

Tõstuktoolid on ideaalsed lahendused kõigile, kellel on piiratud mobiilsuse või tasakaalu probleemide tõttu raskusi istuva asendiga seistes. Kuid kasu ulatub kaugemale lihtsalt lihtsalt istudes ja püsti. electric lift recliner

Valikuliste soojus- ja massaažifunktsioonidega pakuvad lifti toolid terapeutilist kasu neile, kellel on jäigad ja valulikud liigesed, seljavalu, artriit ja mitmesugused muud tingimused. Need pakuvad suurepäraseid, taskukohaseid alternatiive kallitele vannitootele modifikatsioonidele neile, kes vajavad soojust ja massaažiravi.

Tõstuktoolid saab lemmiktelevisiooniprogrammide vaatamise ajal kasutada rohkem kui lihtsalt pehmendamiseks. Kas soovite kasutada arvutit või telefoni, loe
raamatuid või ajakirju või tegelege paljude teiste meelelahutuslike tegevustega, teie liftitoolist saadaval olevad positsioonid võivad mugavalt majutada. Paljud üksikisikud valivad pigem magamisvarustuses asuvaid positsioone, mitte oma voodites. Enamikku mudeleid saab kallutada tasasele positsioonile, kuid seda saab muuta ka erinevate nurkade ja kõrguste jaoks maksimaalse mugavuse tagamiseks. Inimestele, kes peavad istuma või magama jääma oma jalgadele, on liftide toolid ideaalsed lahendused.

Isegi üksikisikud, kes on oma õlgadele, relvadele või muudele piirkondadele operatsioone teinud, võivad saada lifti tooli.


Paari:Väga kerged jäigad ratastoolid Järgmise:Sokk abistaja tööriist inimestele