2018 Canton Fair kevadel ja toodete tutvustamine

- Mar 22, 2018-

123rd Hiina impordi ja ekspordi kauba standardse (lühendatult Canton 2018 kevadel) toimub kolm seanssi. Avamise aeg on 15 aprill 2018. See toimub – 5. mai: 15 aprill Guangzhou. Näitus kestab 5 päeva ja näituse aeg on 3 päeva. Kolmanda etapi Canton Fair toimus Canton õiglase Pazhou Complex.

   

2018. aasta kevadel esimese etapi Canton Fair: aprill 15-19

   

Väljapaneku kodumasinad, olmeelektroonika, elektri-ja elektroonikaseadmed, arvutite ja telekommunikatsiooni tooted, suured masinad ja seadmed, väikesed masinad, riistvara, tööriistad, jalgrattad, mootorrattad, lammutus, ehitus ja dekoratiivsed materjalid, sanitaarsõlmede, valgustid, keemiatooted, sõidukid (õues), Ehitusmasinad (õues), impordi paviljonid ja muud Näyttelytilat.

   

Kevad 2018 Canton Fair II etapp: aprill 23-27

   

Näita hotelli köök ja köögiriistad, igapäevaseks kasutamiseks, käsitöö keraamika, kodus kaunistused, klaasist käsitöö, holiday tarnete, mänguasjad, kingitused ja kingitused, kella klaasid, kodutarbed, elektrigrillid, vannitoatarbed, kootud ja rotangist raua käsitöö, keraamika mööbel, Aed tooted, raud ja terasetoodete (väljas) ja muude näitus alad.

   

Kevad 2018 Canton Fair III faasi: 1. mai - 5. mai

   

Meeste ja naiste rõivad, aluspesu, spordirõivad ja vaba-aja, Laste rõivad, riided, aksessuaarid ja tarvikud, näitused pargitud nahast toodete tooraine riie, kingad, kotid, vaipade ja kangastega, kodutekstiili toodete osas, ameti maha kirjatarbed, kohalike toodete, toiduainete, meditsiini ja tervishoiu toodete, meditsiinitehnika, tarvikud, sidemed, spordi ja turismi-ja vaba aja ja valdkondade näitus.


Paari:Uued saabumised unikaalsed kanid Järgmise:MEDICAL FAIR INDIA 2018