2018 VIETNAMI MEDI-PHARM

- Mar 27, 2018-

Näituse aeg: mai 09-12, 2018

Koht: Sõpruse kultuuri Palace, linna Hanoi, Vietnam

Näitus tsükkel: üks aasta

Samal perioodil: Vietnami International Hospital, meditsiiniliste toodete näitus Vietnami rahvusvaheline hambaravi näitus


Näitus ulatus


Meditsiinitoodete: meditsiinilised seadmed ja vahendid, meditsiinilised tarbekaubad, kiirabi diagnostika seadmed ja tarvikute, oftalmoloogiliste instrumentide ja seadmete, ENT seadmed, meditsiinilise reaktiivid ja seadmed, tehisjäsemed ja taastusravi seadmed, tervishoiu toodete ja seadmete, institutsioonide ja katsed Double tehnoloogia meditsiiniseadmed, meditsiinilise teabe ja tehnoloogia vahetamine, Ilu seadmed


Dental hambaravi tooted: Hambaravi seadmed ja tarvikud, hambaravi vahendid ja seadmed


Farmaatsiatoodete: erinevate varaliste Hiina meditsiini, Lääne ravimid, uute ravimite, efektid ravimid, eri tooraine ravimid, keemilised farmaatsiatooted ja farmaatsiatoodete vahesaadused ravimid; tavapärased ravimid: Hiina meditsiini, taimsete ravimite, jne.


Pharmaceutical seadmed: farmaatsiatööstuses ja -tehnoloogia, farmaatsia pakendusseadmed, farmaatsia pakend materjale, farmaatsiatööstuses, puhastusvahendid, desinfektsiooni konfiguratsiooni süsteemi pere tervis: tervist toiduainete, funktsionaalne Luontaistuotteet tervise seadmed, Massaaž seadmed, füsioteraapia jne.


Näituse tutvustus


Vietnami MEDI-PHARM, Vietnam rahvusvahelise farmaatsia- ja varustuse näitus oli korraldatud tervishoiu Vietnami ja korraldatud VIETFAIR Vietnami. Igal aastal rahvusvaheline näitus toimub regulaarselt kapitali linna Hanoi. Vietnami tervishoiu tugevat toetust saanud näitus suurim professionaalne ja korrapärane näitus leidis Vietnami meditsiini ja tervishoiu aastaringselt. See on ka üks tuntud professionaalne meditsiiniline näituste Kagu-Aasias. Sest esimese "Hiina farmaatsia, meditsiiniline seade (Vietnam) Exhibition" samal perioodil 2007 toimus näitus on kõige professionaalne rahvusvaheline näitus Vietnami meditsiini valdkonnas ja on äratanud palju suurettevõtted ning Hiina meditsiin ja meditsiini valdkonnas osaleda näitust aastas. Näitus hõlmab kolm näitusesaali kokku üle 7500 ruutmeetrit üldpind. Näituse ligi 370 eksponente 15 riikides ja piirkondades, sealhulgas Vietnam, Hiina, Lõuna-Korea, India, Tšehhi, Belgia, Prantsusmaa, Jaapan, USA ja Hiina Taiwan.


Paari:Memory Foam-geelipadja, mida õnnestub välja enne tenniseväljakut Järgmise:2018 Shanghai Näitus CMEF