Expomed Euraasia 2018

- Mar 23, 2018-

Näituse aeg: 22.-25. Märts 2018

Paviljon: Istanbul TUYAP näitustekeskus

Näituse tsükkel: üks aasta


Näituse tutvustus:

Iga-aastane rahvusvaheline meditsiiniline näitus Istanbulis Türgis on edukalt korraldatud 24 istungjärgu jaoks. Näitus toimus koos Labtechi Istanbuli rahvusvahelise laboratoorse tehnoloogia ja seadmete näitusega ning lõi Euraasias kõige olulisema, kõige suurema ja terviklikuma meditsiinitööstuse näituse. Näituse teema on "Istanbuli rahvusvaheline meditsiiniline analüüs, diagnostika, ravimid, ravi, rehabilitatsioonitooted, seadmed, süsteemid, tehnoloogia, seadmed ja haigla Expo".

2017. aastal on Türgi armee näitusel välja töötatud 6 näitusesaali, mille näitusepind on üle 60 000 ruutmeetri, kogutud enam kui 80 tuhat otsustajaid ning osales 30 000 professionaalset külastajat. 2017. aasta Türgi meditsiinipartei erikülalised olid Rumeenia ja Iraan, mis võimaldas eksponentitel täpsemalt kliente arendada. Samal ajal korraldasid korraldajad ka ärikohtumisi, et edendada eksponentide ja professionaalsete ostjate vahel läbirääkimisi ja koostööd. Türgi arstide näitus on saanud kõrgeima meditsiinilise ja kaubanduse näitus Kesk-Euraasias, Türgis, Balkanil, Sõltumatute Riikide Ühenduses, Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas.


Näituse sisu:

Meditsiinitehnika / elektroonilised meditsiinitooted, seadmed ja süsteemid; Diagnostika, pilditöötlusseadmed, seadmed ja süsteemid; Kaasaskantavad füsioteraapiad ja ortopeedilised tooted, seadmed ja süsteemid; Laboriseadmed ja -instrumendid; Kirurgilised tooted, seadmed ja süsteemid; Hügieenilised ja desinfitseerivad tooted, seadmed ja seadmed; Taastusravi seadmed ja -seadmed; Biofarmatseutilised tooted, seadmed ja seadmed; Meditsiinilised kommunikatsioonitooted, seadmed ja süsteemid; Haigla- ja rajatiste haldusteenused, tooted, seadmed ja seadmed; Meditsiinilised ruumid ja süsteemid; Haiglad ja tervisekeskused; Asjakohased organisatsioonid ja meedia


Paari:CMEFist Järgmise:HOSPITALAR 2018