Haigla Expo 2018

- Apr 02, 2018-

Näituse aeg: 18.-21 . Oktoober 2018 (9.00-17.00)

Koht: Jakarta rahvusvaheline konventsiooni- ja näitustekeskus

Näituse ala: 12 041 ruutmeetrit


Näituse tutvustus:


Haigla Expo on Indoneesia kõige professionaalsem ja mõjukam meditsiinitööstuse näitus. Seda korraldavad IECA OSI, Indoneesia meditsiinitööstuse assotsiatsioon ja Jakarta meditsiinitööstuse ühendus. Näituse sisu kategooriad on täielikud. Eksponentitel ja professionaalsetel külastajatel on kõrge kvaliteet ja mõju. Ajaloos olnud 29 aastat, on näitus muutunud professionaalseks koostööplatvormiks tööstuse ja rahvusvaheliste meditsiinitööstuse ettevõtete tarnijatele ja ostjatele.


Näituse ulatus:


Meditsiinitooted: meditsiiniseadmed ja -vahendid, harjutused ja rehabilitatsiooniseadmed, tervishoiutooted ja -seadmed, meditsiinilised tarbekaubad, päästevarustus, kirurgiavarustus, diagnostikaseadmed ja -varustus, analüüs ja kontroll, seireseadmed, kirurgilised seadmed, ennetavad meditsiiniseadmed, oftalmoloogilised seadmed Ja varustus, otolaringoloogilised seadmed, hambaravis kasutatavad vahendid ja seadmed, radioloogilised meditsiiniseadmed, meditsiinilised reaktiivid ja seadmed, meditsiiniasutused ja laboratoorsete seadmete tehnoloogiad, meditsiiniteabe ja -tehnoloogia vahetused, haigla insener-telekommunikatsioon ja andmeedastusseadmed, meditsiiniline desinfitseerimisseade, jäätmekäitlus ladustamise seadmed, kiirabiautod ja lisaseadmed, ilutehnika, meditsiinilised tekstiilid, meditsiinilise ehitustehnoloogia, meditsiini- ja tervishoiuteenused ning meditsiinilised väljaanded.


Farmaatsiatooted: mitmesugused Hiina ravimid, lääne ravimid, uued ravimid, eriefektid, erinevad toormaterjalid, keemilised ravimid, farmatseutilised vahesaadused, bioloogilised ravimid. Traditsioonilised ravimid: hiina meditsiin, taimne ravim jne.


Farmaatsiavarustus: farmaatsiatööstuse seadmed ja tehnoloogia, farmaatsiatoodete pakkimisseadmed, farmaatsiatoodete pakkematerjalid, farmaatsiatoodete tootmine, puhastus- ja desinfitseerimisseadistussüsteemid


Paari:Odav käsitsi ratastoolid müügil Järgmise:Memory Foam-geelipadja, mida õnnestub välja enne tenniseväljakut