WC lühitutvustus

- Dec 14, 2016-

Ametlikult nimetatakse WC WC, kaetud barrel on sise lahe. WC leiutis oli tuntud suur leiutis lahendab laksa inimesi ja probleeme välja. Hiljem arenes sifooni kasutamisega, kruvi sifooni, nüüd Viimane sifooni jet ja Super pöörlevad sifooni põhimõtte WC-pott. Ka soovitas, et WC-pott on kõik kurja, sest see tarbib palju vett. Klassifikatsioon käimla palju, on jagatud osadeks, Siiami. Teaduse ja tehnoloogia arengu, oli palju fancy sordid.

Sõltuvalt sellest, kui WC tarvik ja jaguneb tavalise WC ja nutikas tualett. Intelligentne WC saab omakorda jagada automaatne intelligentne WC ja automatiseerimata tualetid, automaatne muutumine ja pesemine, automaatne loputus ja mitut sorti kuivatamine.

WC seatand #39; s ajalugu saab taandada Hani dünastia, kui tualetid midagi, keiser on spetsiaalne, legend on valmistatud jade. Pühendatud teenida Emperorand #39; s eunuhhid pidada, mugav keiser jooksul. Hiljem Tang dünastia, sest seal oli mees nimega Hu keiser pere, Tabu, ümber poeg koletis või midagi tüdruk. Hiljem, levik, arenes WC.


Paari:Kaela padi rahvamassi Järgmise:Kaela padi lühitutvustus